BLESKOVĚ
Spolupracujeme 21. 05. 2016 PDF Tisk

Mezi ploty = muzika i nový cirkus pro rodiny s dětmi

Festival Mezi ploty, který se letos v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice uskuteční 28. a 29. května, nepatří k akcím, kvůli nimž byste museli své ratolesti odkládat k babičce. Naopak: zóna s bohatým programem pro děti i rodiče zabere vůbec největší část festivalového území.

Mezi ploty = muzika i nový cirkus pro rodiny s dětmi

V Rodinné zóně najdete skvělé kapely, pohádky, loutky, divadlo a nový cirkus, ale i přední psychology, s nimiž si můžete popovídat třeba o výchově dětí. Sto zvířat tu předvedou svůj koncert pro malé posluchače a z muzikantů přijede taky Ondřej Ruml, Pavel Callta, Circus Problem nebo DJ Mardoša z Tata bojs. Dětskou divadelní scénu zaplní elitní soubory, například Minor, Buchty a loutky a Husa na provázku. Texty ze svých dětských knížek přečte a zazpívá Jiří Dědeček a hlavně menší děti určitě okouzlí Jú a Hele v inscenaci divadla Loudadlo.

Cirkus bez manéže a drezury zvířat budou zastupovat formace jako Cirkus LeVitare, Cirkus TeTy nebo Long Vehicle Circus, který předvede swingovou show na chůdách. Děti se přitom nebudou jenom dívat, ale v řadě workshopů se taky osobně zapojí do hry. V takzvaném „srdci zóny“ se navíc setkáte s PhDr. Petrem Šmolkou, jedním z našich nejvýznamnějších odborníků na partnerské vztahy, a dalšími psychology a terapeuty.

Rodinná zóna je ovšem jen jedna část festivalu, který na svých 14 scénách přivítá více než stovku účinkujících. Kompletní program hledejte na www.meziploty.cz

zdroj fotky: Mezi ploty

www.meziploty.cz

 

 

Objednat předplatné