Power jóga 23. 11. 2010 PDF Tisk

Master training powerjógy 2011

Časopis JÓGA DNES by Vás rád pozval na specializovaný seminář s Vaškem Krejčíkem, který se uskuteční v Praze 3.3.-6.3.2011. Seminář je určený pro všechny, kteří již powerjógu vyučují a mají tedy ...
Master training powerjógy 2011

Časopis JÓGA DNES by Vás rád pozval na specializovaný seminář s Vaškem Krejčíkem, který se uskuteční v Praze 3.3.-6.3.2011. Seminář je určený pro všechny, kteří již powerjógu vyučují a mají tedy základní zkušenost.

Jednou za rok je Power Yoga Akademií organizován nejvyšší trénink instruktorů powerjógy, kteří prošli základním kurzem. Právě ti mohou rozšířit své znalosti a dovednosti v Master trainingu powerjógy s Vaškem Krejčíkem. Specializovaný nadstavbový kurz rozvine techniky fyzického a mentálního tréninku spolu s rozvojem pedagogických a motivačních aspektů. Sebepoznávání je základním předpokladem pro umění předávat odborné informace individuálním přístupem každého instruktora powerjógy. Řád, sebedisciplína a otevřenost novému poznání jsou nejlepší pomocníci každého, kdo se na cestě powerjógy a jógy nachází. Po určité době každý zapadá do pohybových i mentálních stereotypů. Tento seminář má za cíl je rozbít a posunout praxi každého zezúčastněných o kousíček dál.

Prohloubení pránájámy, vinyasa jógy, kóše a energetického potenciálu člověka. Další témata jako čakry a jejich vliv na zdraví, ásany a meridiány; prohloubení znalostí anatomie a fyziologie cvičení jógy, a také vliv ájurvédy na zdravý životní styl je náplní tohoto specializovaného programu určeného pro všechny instruktory, kteří chtějí vjóze postoupit dále.

Přijďte na 4denní intenzivní trénink, kterým posunete sebe i své učení novým směrem!

Přihlášky: skoleni@poweryoga.cz

Objednat předplatné