Power jóga 24. 03. 2014 PDF Tisk

Lekce jógy plná síly a lehkosti

Powerjóga CORE je prvotní počin JÓGA VIRTUAL a Václava Krejčíka, přinést do virtuálního světa první lekci powerjógy pro domácí přehrávání na PC, tabletech a nebo telefonech. 

Lekce jógy plná síly a lehkosti

Powerjóga v pomalém rytmu dechu zaměřená na vědomé ovládnutí sebe sama. Možná se to bude zdát zvláštní ovládnout sebe sama, ale o tom .....je jóga, ne?

A tak nová lekce Václava Krejčíka je o naprostém odevzdání se tomu, co děláte. Lekce powerjóga CORE je silná a lehká zároveň, je pevná a pružná, je dynamická a přitom klidná. Je o dechu, správném držení těla a šetření energií. Lekce je určená všem, kteří chtějí zapojit své tělo, zažít tu sílu, která z něho sálá a navíc se uvolnit. Tolik síly středu těla v pomalém a plynulém jógovém pohybu a navíc v klidu a uvolnění, tady ještě nebylo.

Lekce Powerjóga CORE učí správně držet tělo, využívá tlakové body a části těla, které pomají usnadnit cvičení powerjógy. Stačí zatlačit rukama, nebo nohama a tlak společně s dechem vás přenese do další ásany, která je zastavena a postupně rozhýbána. Vše závisí na plynulém dechu a pozornosti otočené k dechu, protože jen dech vás dokáže obrátit dovnitř sebe sama. Nečekejte nové ásany. Nečekejte nemožné, ale zažijte lekci, ve které přes sílu ásan vzniká lehkost, která je v závěrečné šavásáně umocněna. Po lekci máte pocit, že se vznášíte a jste plni „lehké síly“.

Power Yoga Akademie natočila tuto lekci po 12 letech poprvé ke stahování na internetu. Lekce bude od 1.4. umístěna pro všechny předplatitele JÓGA DNES a členy ENERGY STUDIÍ v Praze zdarma ke stahování na www.jogavirtual.cz.

Pro ty, kteří nemají předplatné, nebo nejsou členy, bude možné do Jóga Virtual vstoupit a stát se členy Jóga Virtual. Cena jednoho měsíce je 190 Kč, cena předplatného Jóga Virtual pro 1 rok je 1250 Kč (nyní v záváděcí ceně 950 Kč). Pokud máte aktivní předplatné Jóga Dnes a jste zaregistrováni na www.jogadnes.cz ve snadné registraci, můžete od 21.3. videa prohlížet on-line a zdarma.

Novou lekci si můžete pustit na telefonu, v PC, nebo na tabletu. Můžete si dát jen sluchátka do uší a s nimi cvičit lekci, kterou Václav Krejčík připravil pro JÓGA VIRTUAL.

Další lekce budou následovat. V květnu 2014 se na Jóga Virtual objeví i lekce Jóga pro zdravá záda, stejně jako další videa v kratších sekvencích jógy v podání různých instruktorů jógy.

 

Jakub Šamberger

www.jogavirtual.cz

 

Objednat předplatné