BLESKOVĚ
Vzdělávání 16. 04. 2023 PDF Tisk

Láká vás vykročit na cestu instruktora jógy?

Jako studenti jógy poznáte, že jóga je mnohem více než ásanová praxe. Naší velkou předností je výuka filozofie a historie, kdy ovšem víme, že to, co se učilo i žilo před tisíci lety, bývá s dnešní dobou mnohdy neslučitelné a pro mnohé z nás i těžko uchopitelné, a proto s respektem přenášíme starou tradici do dnešních dní tak, aby z ní současný student mohl mít co největší prospěch pro svůj život, praxi i své okolí.

 Láká vás vykročit na cestu instruktora jógy?

V Power Yoga Akademii vás naučíme naslouchat potřebám klienta, přizpůsobit lekci jeho nárokům, požadavkům a zdravotnímu stavu a také porozumět tomu, jak můžeme moudrost historie přenést do praxe v současné době. Ale hlavně vás naučíme komunikovat, učit, sestavovat a vést lekce jógy či zvládnout bezpečnou a účinnou asistenci v ásanách.

Seznámíme vás s tím, co se skrývá za magickými slovy, jako jsou bandhy (tělesné zámky), mudry, šatkrije (očistné techniky), mantry, čakry či nádí.

Naši životem a zkušenostmi proškolení lektoři vás provedou vlastní praxí, prožitkem, který je nenahraditelným a velmi důležitým. Naučí vás zdravému pohybu, tak aby praxe jógy opravdu přinášela do životů klientů i těch vašich radost, hravost a uvolnění. Naučíme vás pracovat se specifickými skupinami klientů, jako jsou senioři, budoucí maminky nebo děti.

Představíme vám filozofii, Pataňdžaliho systém jógy, techniky pohybu v józe, principy vývojové kineziologie, provedeme vás mimo jiné i různými styly jógy či jóga nidrou a zdravým životním stylem. Od začátku do konce se staneme vašimi průvodci, na které se můžete kdykoliv během studia obrátit.

Výuka probíhá kombinovaně: prezenčně v Energy Studiu v Praze. Pro studenty je připravené on-line prostředí - distanční výuka, kde naleznou ke stažení skripta, přednášky a materiály vzdělávacího systému, záznamy všech přednášek, které si mohou doma opakovat a díky nim se stále vzdělávat i poté, co opustí tréninkový prostor vzdělávací akademie. Studenti se mohou kdykoliv vrátit v klidu domova k probrané látce prostřednictvím videozáznamů.

základním kurzu jógy je možno dosáhnout vzdělání v rozsahu 150 hodin akreditovaných MŠMT ČR nebo můžete své studium rozšířit o mezinárodní certifikaci a akreditaci Yoga Alliance – RYT 200. Navíc organizujeme mnoho nadstavbových seminářů a workshopů pro vyškolené učitele jógy nejenom z naší akademie, přijímáme zájemce se základním školením 150 hodin ze všech vzdělávacích středisek.

Věříme, že jsme vám studium v Power Yoga Akademii představili co nejblíže a těšíme se na vaši účast.

Nezapomeňte, že se velmi rádi staneme průvodci na cestě ke splnění vašeho jógového snu, ovšem projít dveřmi k jeho uskutečnění musíte jen vy sami.

Aktuání kurz pro nové instruktory jógy: 

  • Praha: 7.8.-19.11.2023 (150 hodin), přihláška zde

Lektorský tým: Václav Krejčík, Simona Josefová, Dana Walker, Šárka Jelínková, Petra Záveská, Karolina Štraus Idris, MUDr. Sylva Musilová, MUDr. Aneta Sládková Králová a mnozí další.

Objednat předplatné