Spolupracujeme 11. 01. 2022 PDF Tisk

Láká vás vykročit na cestu instruktora jógy?

Jako studenti jógy poznáte, že jóga je mnohem více než ásanová praxe. A možná už to tušíte a rádi byste tuto hloubku prozkoumali, zažili a zařadili do svých životů. Naší velkou předností je výuka filozofie a historie, kdy ovšem víme, že to, co se učilo i žilo před tisíci lety, bývá s dnešní dobou mnohdy neslučitelné a pro mnohé z nás i těžko uchopitelné, a proto s respektem a láskou přenášíme starou tradici do dnešních dní tak, aby z ní současný student mohl mít co největší prospěch pro svůj život, praxi i své okolí.

 Láká vás vykročit na cestu instruktora jógy?

Naučíme vás naslouchat potřebám klienta, přizpůsobit lekci jeho nárokům, požadavkům a zdravotnímu stavu a také porozumět tomu, jak můžeme moudrost historie přenést do praxe v současné době. Ale hlavně vás naučíme komunikovat, učit, sestavovat a vést lekce jógy či zvládnout bezpečnou a účinnou asistenci v ásanách.

Seznámíme vás s tím, co se skrývá za magickými slovy, jako jsou bandhy (tělesné zámky), mudry, šatkrije (očistné techniky), mantry, čakry či nádí.

Naši životem a zkušenostmi proškolení lektoři vás provedou vlastní praxí, prožitkem, který je nenahraditelným a velmi důležitým. Naučí vás zdravému pohybu, tak aby praxe jógy opravdu přinášela do životů klientů i těch vašich radost, hravost a uvolnění. Naučíme vás pracovat se specifickými skupinami klientů, jako jsou senioři, budoucí maminky nebo děti.

Představíme vám filozofii, Pataňdžaliho systém jógy, techniky pohybu v józe, principy vývojové kineziologie, provedeme vás mimo jiné i různými styly jógy či jóga nidrou a zdravým životním stylem. Od začátku do konce se staneme vašimi průvodci, na které se můžete kdykoliv během studia obrátit.

Výuka probíhá prezenčně v Energy Studiu v Praze. Bonusem celého vzdělávání je pružnost a schopnost reagovat na podněty doby. Pro studenty je připravené on-line prostředí, kde naleznou ke stažení skripta a materiály vzdělávacího systému, záznamy všech přednášek, které si mohou doma opakovat a díky nim se stále vzdělávat i poté, co opustí tréninkový prostor vzdělávací akademie. Studenti se mohou kdykoliv vrátit v klidu domova k probrané látce prostřednictvím videozáznamů.

V základním kurzu jógy je možno dosáhnout vzdělání v rozsahu 150 hodin akreditovaných MŠMT ČR nebo můžete své studium rozšířit o mezinárodní certifikaci a akreditaci Yoga Alliance – RYT 200. Navíc organizujeme mnoho nadstavbových seminářů a workshopů pro vyškolené učitele jógy nejenom z naší akademie, přijímáme zájemce se základním školením 150 hodin ze všech vzdělávacích středisek.

Věříme, že jsme vám studium v Power Yoga Akademii představili co nejblíže a těšíme se na vaši účast.

Nezapomeňte, že se velmi rádi staneme průvodci na cestě ke splnění vašeho jógového snu, ovšem projít dveřmi k jeho uskutečnění musíte jen vy sami.

Kurzy 2022:

  • Praha 150 hodin: 15. 1. – 13. 3. 2022
  • Praha RYT 200: 29. 4. – 2. 10. 2022

Lektorský tým: Václav Krejčík, Simona Josefová, Dana Walker, Šárka Jelínková, Petra Záveská, Karolina Štraus Idris, Filip Klieštik, Michaela Hluchová, MUDr. Sylva Musilová, MUDr. Aneta Sládková Králová a mnozí další.

Objednat předplatné