Spolupracujeme 09. 11. 2020 PDF Tisk

Koupelové oleje a kniha Aromaterapie podle zvěrokruhu

Aromaterapeutická péče o tělo vychází z působení přírodních éterických olejů. Kromě přírodního základu, který je pro Nobilis Tilia samozřejmostí, má každý výrobek svoji unikátní vyladěnou složku vonných esencí. Záleží jen na vás, jaké účinky a jakou vůni si vyberete.

Koupelové oleje a kniha Aromaterapie podle zvěrokruhu

Při použití na tělo pronikají aktivní éterické oleje pokožkou ke krevním vlásečnicím a přecházejí do krevního oběhu. Tím vyvolávají požadovanou tělesnou reakci jako například snížení oxidačního stresu, zpomalení stárnutí, zvýšení prokrvení a podobně. Zároveň však působí celostně, protože vůně se při použití uvolňuje do ovzduší a prostřednictvím čichu se dostává do limbického centra v mozku. Zde vyvolává reakce na neurochemické úrovni, které ovlivňují psychický stav. Vůně tak působí na emoce, náladu i vzpomínky, dokážou povzbudit, uvolnit při stresu a napětí, harmonizovat. Směsi éterických olejů u jednotlivých výrobků volíme tak, abychom zajistili jejich účinnost podle záměru, který má výrobek naplnit, ale vždy platí základní pravidlo, musí nám prostě vonět.

Domácí relaxační lázně pro každý den
Koupel může být skvělým začátkem i zakončením dne. Díky aromaterapeutickým koupelovým olejům můžete odpočinek strávený ve vaně proměnit v neobyčejně voňavý rituál. Pokožkou vstřebáváme řadu látek. Přirozená kožní bariéra nám pomáhá udržovat celkové zdraví i vzhled, proto je nutné ji posilovat a chránit. K takové péči jsou ideální kvalitní rostlinné oleje, které pokožku vyživí, dodají potřebné látky, zároveň ji neodmastí, a tedy neporuší její ochranný film. Koupelový olej od Nobilis Tilia pokožku ošetřuje silou rostlinného i éterického oleje. Zatímco rostlinný olej ulpí na pokožce a posílí ji, éterické oleje přirozeně inhalujeme ve vzduchu a zároveň je i vstřebáváme pokožkou. Po koupeli je pokožka vláčná, hydratovaná a vyživená. Zatímco mysl relaxuje, o tělo se šetrně a přitom účinně pečuje. V nabídce najdete nově tři koupelové oleje pro zdraví, zklidnění i dobrou náladu. Všechny nesou osvědčení CPK BIO, což zaručuje jejich vysokou kvalitu. Koupelové oleje ZDE: https://eshop.nobilis.cz/telo/koupelove-oleje/

Koupelový olej Radost   
Osvěžující vůně meduňky pomáhá při únavě a pro dobrou náladu. Nechte svoji mysl projasnit citrusovo-medovou vůní éterických olejů, která ulevuje při únavě a napětí, dodává radost, optimismus a pocit bezpečí. Teplá voňavá koupel odplavuje únavu těla i mysli. Rozpustí všechny negativní emoce a uvolní ztuhlé napjaté svaly. Je proto velmi vhodná k osvěžující koupeli po náročném dni anebo jen tak pro čirou radost ze života. Příznivě působí také na pohodu dětí od dvou let věku. „Moje mysl je často roztěkaná, stává se mi, že nemohu usnout, protože myšlenky nelze zastavit. Teplá koupel s meduňkou v Koupelovém oleji Radost mě vždy uklidní a zpomalí. Miluji chvíle, kdy se ponořím do té harmonické vůně, která provoní celou koupelnu,“ říká ambasadorka Nobilis Tilia, herečkla Andrea Růžičková. CPK BIO, Prodejní cena v obsahu 200 ml 354 Kč.

Koupelový olej Zdraví
Ponořte se do hlubin lesa, jehož vůně si vás podmaní. Obnoví vaši sílu a odolnost, pomůže vám zapomenout na všednodenní starosti. Vůně jehličí a eukalyptu vám dodá psychickou oporu při stresu a vyčerpání. Olej při pravidelném používání zabraňuje jejímu nadměrnému odmaštění. Směs éterických olejů podporuje prokrvení a prohřátí pokožky a pomáhá volně se nadechnout při potížích doprovázejících sychravé počasí. CPK BIO, Prodejní cena v obsahu 200 ml 339 Kč.

Koupelový olej Klid
Provoňte vaši koupel konejšivou vůní relaxačních olejů s převahou levandule, která vás na okamžik přenese do rozkvetlé provensálské zahrady. Příjemně hřejivé, sladce bylinné aroma harmonizuje tělo i mysl, zklidňuje, rozpouští napětí a zmírňuje pocit přetížení. Sladce bylinná vůně zklidní mysl. Pocit klidu a pohody navozuje také u dětí. Při pravidelném používání zabraňuje koupelový olej nadměrnému odmaštění pokožky. CPK BIO, Prodejní cena v obsahu 200 ml 364 Kč.

Kniha Aromaterapie podle zvěrokruhu
Éterické oleje pro každé znamení od Adély Zrubecké a Milana Gelnara.

Kniha přináší praktické propojení aromaterapie s astrologií. Najdete zde recepty na aromaterapeutické směsi a tipy na éterické oleje přímo na míru jednotlivým znamením. Charakteristický olej vám pomůže vyladit se do síly svého znamení a využít tak potenciál, který je vašemu znamení dán do vínku. Prodejní cena 349 Kč. Více zde: https://eshop.nobilis.cz/produkt/aromaterapie-podle-zverokruhu 

Zimní rozjímání
Vyzkoušejte účinky stoprocentních přírodních éterických olejů k navození příjemné atmosféry i zlepšení nálady. Směs Zimní večer vyvolává příjemné pocity spojené s obdobím Vánoc. Vůně loupaných pomerančů se mísí s vůní svařeného vína. Směs má navíc harmonizační účinky na zažívání, což se zejména o vánočním čase může dobře hodit! Směs můžete kapat na keramickou destičku, do aromalampy či difuzéru nebo ji naředit do masážního či koupelového oleje. Všem milovníkům vánočních vůní. Sada obsahuje Směs éterických olejů Zimní večer a keramickou destičku za cenu 289 Kč.

Certifikát CPK a CPK BIO
Aby se mohli zákazníci lépe orientovat v ryzosti přírodních produktů, svoji kosmetickou produkci nechala Nobilis Tilia zaštítit certifikátem CPK. Označení CPK a CPK bio garantuje čistě přírodní a bio organické ingredience. V Nobilis Tilia pečlivě dbají na výběr těch nejlepších surovin a šetrný výrobní proces.

Více informací naleznete na www.nobilis.cz

Objednat předplatné