BLESKOVĚ
Jógová studia 14. 02. 2016 PDF Tisk

Jóga v Brně (Happyoga)

Je komorní studio jógy nacházející se v samotném srdci Starého Brna. Zaměřujeme se především na lekce power vinyasa jógy, ale nabízíme i lekce ashtanga jógy, jinové jógy, prenatální jógy, hatha jógy, jógy pro zdravá záda a samozřejmě pořádáme kurzy pro začátečníky a kurzy hormonální (vitální) jógy.

Jóga v Brně (Happyoga)


V Happyoga studiu nezapomínáme na naše malé milé jogínky, které mohou navštěvovat lekce pro děti od 3 až do 15 let.

Důraz ve studiu klademe na spojení přátelského prostředí a profesionálního přístupu. Naše filozofie je jednoduchá: Jógou k radosti.

Jsme komorní studio jógy, a můžeme si tak dovolit přistupovat k Vám zcela individuálně. Jsme si vědomi toho, že každý klient k nám přichází s jinými potřebami, a těší nás, že o ně jako tým Happyoga studia můžeme pečovat.
Zvláštní důraz klademe na klidné a přátelské prostředí. Happyoga studio je místem, kde zapomenete na starosti všedního dne.
Garantujeme Vám, že s Vámi budou pracovat jen talentovaní a zkušení lektoři.

Velký důraz klademe na vzdělávání nejen lektorů, ale i ostatních praktikujících jógu, kteří se chtějí dozvědět víc. Proto u nás téměř každý týden najdete víkendové workshopy a semináře.
Je nám ctí spolupracovat s Power Yoga Akademií, a tak se u nás můžete setkat se všemi novinkami, které PYA připravuje, a známými lektory PYA (Václav Krejčík, Jakub Šamberger, Katka Bílková, Katarína Mikulandová, Pavel Hájek, Aneta Králová, Dana Beierová a další).


V oblasti dětské jógy spolupracujeme s Českou asociací dětské jógy – Hankou Luhanovou, která k nám zase přiváží trendy dětské jógy.


Pravidelně pořádáme semináře Asthanga jógy s Petrou Visser a Jaro Pávkem.

Všem nově příchozím nabízí Happyoga studio dárek – tři lekce za pouhých 250 Kč. Tímto způsobem si můžete za sníženou sazbu naše lekce vyzkoušet a pochopit, proč tolik lidí mění prostřednictvím power jógy svůj život. V Happyoga studiu se snažíme, aby byly všechny lekce vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií i fitness úrovní. Naše lekce jsou: zábavné, náročné a transformační.

Ve studiu najdete oddělené šatny pro muže a ženy se sprchou. Po lekci je pro Vás vždy připravena voda a čaj zdarma, ale odpočinout si u nás můžete i u kávy nebo čaje dle vlastního výběru.

Pokud se chcete dozvědět více, sledujte naše webové stránky a FB.
www.happyoga.cz nebo raději přijďte osobně, těšíme se na Vás ☺

Objednat předplatné