Jógová studia 10. 11. 2022 PDF Tisk

Jógové studio ve Slavičíně - Yoga studio ZEN

Jsme malé, ale útulné jógové studio na Horním náměstí ve Slavičíně (Zlínksý kraj), které vzniklo z lásky k józe a s touhou vytvořit i na malém městě místo, kam se lidé mohou přijít vyzenovat.

Jógové studio ve Slavičíně - Yoga studio ZEN

Postupně jsme se rozhodli rozšířit nabídku klasických pravidelných otevřených lekcí, navazujících kurzů, oblíbených jógových víkendů i do online prostoru vytvořením ONLINE ZENu, aby si praxi spolu s námi mohl dopřát kdokoli a kdykoli. 

Studio ve Slavičíně

V našem studiu na vás čeká krásný prostorný jógový sál s denním světlem a výhledem na náměstí, který pohodlně pojme až 18 cvičících, případně 20-25 sedících. Sál využíváme nejen na klasické lekce jógy, ale i na zajímavé víkendové akce, přednášky, semináře a workshopy, na které se prostory dají jednoduše uzpůsobit. Studio dále disponuje menší recepcí, šatnou, kuchyňkou s kávovarem i mikrovlnkou, sprchou a samostatným WC.

Sál je kompletně vybaven pro jógová cvičení. Pro všechny jogíny jsou k dispozici kvalitní protiskluzové jógamatky, korkové bločky, pásy a pohankové bolstery české firmy BALMY. K relaxaci využíváme ručně šité pohánkové polštářky na oči.

V nabídce pravidelných lekcí naleznete otevřené 60 min lekce (hatha jóga, vinjása flow, jemná & gravid jóga, jin jóga), ale velmi oblíbené jsou i navazující kurzy pro začátečníky i seniory. Rozvrh koncipujeme tak, aby si v něm každý našel to své.

Jógové pobyty

Pro koho je Slavičín z ruky, může se s námi potkat na jednom z pravidelných jógových víkendů, do kterých stejně jako do všech našich otevřených lekcí vkládáme celá svá srdce. 

Nadcházející pobyty:

  • 27.-29.1.2023 - Kouzelný novoroční jógový pobyt v Penzionu Kůlna Jedovnice
  • 14.-16.4.2023 - Jógový wellness pobyt v Beskydech ve Wellness a spa hotelu Horal**** v Rožnově pod Radhoštěm

ONLINE ZEN

ONLINE ZEN je speciálním místem v internetovém prostoru, do kterého můžete vstoupit, abyste si s námi zajógovali tehdy, kdy to vyhovuje VÁM. Na naší stránce www.patreon.com/yogastudiozen máte v tuto chvíli možnost získat přístup k více než 30 předtočeným jógovým videím různého zaměření i délky, od hatha jógy přes lekce jemné a gravid jógy až po vedené relaxace, dechové techniky, ranní dynamické vinjásy, tutoriály a postupně i mnoho dalšího, vše v podání ZENových lektorek, Niky Vojkůvky a Kláry Valčíkové. 

K prvnímu dni každého měsíce pravidelně přibývají 4 nová videa. Úvodní lekce Core jógy v Klárčině podání natočená v nádherném prostředí Bílých Karpat je dostupná zdarma a zcela nezávazně, abyste si mohli vše řádně vyzkoušet. Budoucí Patroni mají navíc jedinečnou možnost ovlivňovat témata a zaměření budoucích videí, které budeme i nadále koncipovat podle toho, co vás nejvíc zajímá nebo co vás láká v rámci jógy vyzkoušet.

Pojďte se s námi vyzenovat i vy! Těšíme se na vás ať už přímo v ZENu, mimo ZEN na jednom z našich jógových víkendů, nebo při společných chvílích s ONLINE ZENem na podložce ve vašem obýváku.

#zenujeme

Adresa: Horní náměstí 112, 763 21 Slavičín

www.yogastudiozen.cz

Objednat předplatné