Jógová studia 26. 05. 2022 PDF Tisk

Jógové studio ve Frymburku - Yoga Frymburk

Zveme Vás do jógové šaly na břehu Šumavské ikony Lipenského jezera. Užijte si pohodu, krásu, přírodu a samozřejmě jógu.

Jógové studio ve Frymburku - Yoga Frymburk

Penzion Frymburk - Yoga Frymburk

Vytvořili jsme pro vás prostředí, kde se vaše tělo uvolní a vaše mysl dostane příležitost směřovat pozornost na své nitro. Při praktikovaní jógy se možná přistihnete jak obdivujete okolní přírodu, vnímáte energii z klidné hladiny Lipna, což Vám umožní ponořit se ještě hlouběji do sebe samých.

Lekce jógy praktikujeme během týdne a uspořádáváme naše vlastní jógové pobyty s různí tematikou, workshopy či ceremonie v komornějších skupinách.  Pronajímáme penzion spolu se šalou také externím instruktorům, aby i oni a jejich účastníci měli možnost zažít neskutečné kouzlo naší jóga šaly a přírody v našem okolí. U nás najdete nejen klid a ticho, ale především prostor pro načerpaní energie, regeneraci těla, mysli a i vaší duše.

Věříme, že každý z nás má svou vlastní cestu, každý z nás vyniká svou jedinečností a hledá svou pravdu uvnitř sebe samých. Jsme přesvědčeni, že jógová praxe je přístupná všem, bez ohledu na jejich znalosti, zkušenosti nebo povědomí o starověké technice porozumění a nahlédnutí do sebe samých. 

Jóga není pouze spirituální záležitostí. Je to také možnost, jak se cítit dobře, posílit tělo a vyčistit hlavu od každodenní reality. Jóga je pro nás vášní i stylem života a především ji přenášíme do každodenních situací.

Objednat předplatné