Jógová studia 19. 05. 2022 PDF Tisk

Jógové studio v Chomutově - BFIT YOGA STUDIO

BFit Yoga studio se nachází přímo v historickém centru města Chomutov. Záměr, s kterým jsem studio v roce 2013 otvírala, byl vytvořit příjemný a inspirativní prostor pro všechny se zájmem o jógu bez ohledu na zkušenosti či věk. S jógou se může začít kdykoli a jediné co nám jógu umožní poznat, je jí praktikovat.

Jógové studio v Chomutově - BFIT YOGA STUDIO

V současné době je náš  lektorská tým tříčlenný a lekcemi Vás může provést Jitka Straková, Míša Kubíčková a Štěpánka Herková. Každá z nás je trochu jiná, ale přesto nám to spolu skvěle funguje. Snažíme se studio stále rozvíjet a sebe posouvat kupředu na jógové cestě.

Jógu vnímáme jako  praxi  holistickou a integrující,  a ta nám nabízí velmi rozsáhlé spektrum pro práci na všech rovinách naší bytosti.

V tomto duchu jsou vedeny všechny lekce bez ohledu na dynamiku. V lekcích se tedy skrze jógový pohyb a ásany dostáváme k vědomé práci s dechem i myslí. Součástí lekcí je tedy jak ásanová praxe, tak dechová cvičení, relaxační a koncentrační techniky a práce s pozorností.. Během času zjistíte sami na sobě, že všechny tyto roviny spolu neoddělitelně souvisí, jejich účinky se vzájemně podporují a jedno bez druhého není možné.

V našem rozvrhu najdete lekce klasické hathajógy, jin jógy, lekce jógové terapie pro zdravá záda i dech, jógu pro těhotné a z dynamických stylů lekce power jógy. V rámci programu pro zdravá záda se u nás můžete naučit cvičení pro zdravou a stabilní páteř SM-systém podle MUDr. R. Smíška. Tato pestrá nabídka platí pro skupinové i pro soukromé lekce.

Kromě pravidelných lekcí se potkáváme na sobotních seminářích a jógových víkendech. Pro tento rok nabízíme v rámci víkendových seminářů Školu pro domácí jógovou praxi.

Budeme mít radost, když nás navštívíte a bude se Vám dařit skrze pravidelnou jógovou praxi vnášet do vašich životů harmonii, smysl a naplnění.

Těšíme se na Vás, za celý tým Jitka Straková  

www.bfityogastudio.cz

  • foto: archiv BFIT Yoga Studio

Objednat předplatné