Jógová studia 12. 05. 2022 PDF Tisk

Jógové studio v Králově Dvoře - SpiritCentrum

SPIRITCENTRUM najdete na trase Praha – Plzeň, nedaleko Karlštejna, na pomezí měst Beroun, Králův Dvůr. S nadsázkou by se dalo říci, že je symbolicky umístěno „na křižovatce cest“.

Jógové studio v Králově Dvoře - SpiritCentrum

SPIRITCENTRUM je vyhlášeným jógovým studiem na Berounsku. Zakladatelka Alena Vejříková jej v lednu 2015 původně otevřela jako bezpečný prostor pro své lekce jógy. Studio však postupně rozšiřovalo své zaměření, prostory i lektorský tým. A tak vzniklo jógově vzdělávací centrum, které se stalo tvůrčím místem pro každého, kdo je na cestě jógy, sebepoznávání a spirituality.

SPIRITCENTRUM najdete na trase Praha – Plzeň, nedaleko Karlštejna, na pomezí měst Beroun, Králův Dvůr. S nadsázkou by se dalo říci, že je symbolicky umístěno „na křižovatce cest“. Z jedné strany prochází dálnice, z druhé hlavní třída s křižovatkou. Stačí však za sebou zavřít vstupní dveře a v tu chvíli se ponoříte do tiché a klidné atmosféry budovy. Překvapeni bývají většinou všichni noví návštěvníci. Jako by se zde, uprostřed vnějšího „mumraje“, zastavil čas.

Když vyjdete do podkroví, přivítá vás útulné, ač svojí plochou, poměrně velké studio s jógovým sálem o 100 m2, kam se na pohodu vejde dvacet jógamatek. Při větší akci někdy i více. Až se k nám vydáte, vzít si můžete svoji oblíbenou podložku, i když ve studiu budete mít k dispozici vše potřebné, od jógamatek, přes deky, jógové bolstery, bločky, pásky až po masážní válce, míčky či jógové kruhy, wheely.

V pracovním týdnu SPIRITCENTRUM ožívá většinou až k večeru, kdy se konají pravidelné lekce a kurzy jógy. Zacvičit si u nás můžete jak dynamickou Power jógu, Vinjása jógu, Slow flow jógu, tak tradiční Hathajógu nebo klidnější Relax, Restore, Terapeutickou či Zdravotní jógu. Záměrem všech našich lektorů je poskytnou svým klientům návody a tipy na zdravý jógový pohyb a dech. Nezapomínáme ani na duševní a duchovní stránku jógy. Každý si u nás najde to své…

O víkendu pak studio pořádá různé doplňkové vzdělávací workshopy, semináře a přednášky nejen z oblasti jógy, ale i dalších alternativních a duchovních nauk od tuzemských i zahraničních lektorů. Nechybí ani mimořádné lekce meditace, na kterou se specializuje majitelka studia, Alena Vejříková. Nejnovější novinkou je Jógová online knihovna plná video lekcí různých stylů jógy a instruktážních videí se zajímavými lektory, kterou najdete na stránkách studia.

SPIRITCENTRUM má atmosféru klidu, radosti, inspirace a pohody. Budete se zde cítit jako doma. Navštivte nás a přesvědčte se...

Objednat předplatné