BLESKOVĚ
Pomůcky na jógu 28. 04. 2016 PDF Tisk

JógaMarket - nová tvář největšího jógového obchodu!

Jóga Market je vše, co potřebujete pro praxi jógy, stejně jako místo, kde se dozvíte více. V Jóga Marketu vám poradíme, jakou podložku pro praxi jógy zvolit. Inspirujeme vás a vzbudíme vaši vášeň jedinečnou málou. Nebo se chcete obléci na jógu? Právě pro Vás je JógaMarket. Račte vstoupit! 

JógaMarket - nová tvář největšího jógového obchodu!

Market je místo setkávání se. Market je prostor pro nalezení toho, co potřebujete. Jóga market je vše, co potřebujete pro praxi jógy, stejně jako místo, kde se dozvíte více. V Jóga Marketu vám poradíme, jakou podložku pro praxi jógy zvolit. Inspirujeme vás využitím jógového bloku, bolsteru a pásku. Pro hlubokou relaxaci vám nabídneme přikrývku očí, tibetskou mísu nebo aura parfém. Jak pro cestu na jógu, tak pro cestu jógou podpoříme váš pocit „já jsem“ příjemným oblečením na jógu, ve kterém se budete pohodlně cítit. Chcete-li ochranu drahých kamenů, málu s mantrou pro vaši meditaci, stačí jen zvolit tu, která osloví vaši duši.

Jóga Market má vše, co potřebujete, ale i to, co slouží pro vaše potěšení. Jak zdravě uvařit inspirují naše kuchařky. Jak najít oporu sám v sobě a milovat se vás inspirují světoví autoři knižních motivačních bestsellerů. Vložíte-li do svých PC nebo DVD přehrávačů powerjógové DVD, můžete nerušeně v klidu domova praktikovat svou jógu. Potřebujete-li zrelaxovat či regenerovat své tělo a mysl, můžete si pustit jógovou terapii nebo CD Objevte svou sílu, bude vaší motivací. Pro pěkný večer zvolte vonnou tyčinku, svíčku a čaj, a až opět ucítíte potřebu trochu popostrčit na své jógové cestě, vraťte se zpět do Jóga Marketu, který je vaším pomocníkem v cestě za pohodou, kondicí a relaxací.

Již 10.5. můžete soutěžit ve velké letní soutěži s Jóga Marketem o 40 nádherných cen (podložky, oblečení Reebok, Prana, pomůcky na jógu, knížky). Stačí být registrovaný v newsletteru Jóga Dnes, nebo Jóga Marketu a 10.5. vám přijde soutěžní otázka.

Registrujte se ZDE. 

www.jogamarket.cz

yoga market celá červená taška

Objednat předplatné