BLESKOVĚ
Jóga videa 19. 04. 2018 PDF Tisk

Jóga Virtual – velký výběr videí a tarifů pro on-line cvičení jógy

Více jak 450 jógových videií (15, 30, 60 minut), on-line kurzy jógy pro začátečníky, zdravá záda, ranní praxe jógy, výukové vzdělávací workshopy a off-line verze DVD powerjógy a jógy...to je největší jógová on-line TV Jóga Virtual v novém kabátě a pro předplatitele časopisu Jóga Dnes tarif JV BASIC - ZDARMA.

Jóga Virtual – velký výběr videí a tarifů pro on-line cvičení jógy

Jóga Virtual BASIC

Předplatitelé Jóga Dnes a členové Energy Studií mohou zdarma využívat v rámci on-line TV Jóga Virtual svůj tarif JV BASIC, který nabízí neomezený přístup do archivu již publikovaných jógových videí. Každý další měsíc mohou cvičit se třemi novými jógovými videi. V rámci tarifu JV BASIC mohou také sledovat dva on-line jógové kurzy. To vše zdarma po dobu platnosti předplatného Jóga Dnes nebo členství v Energy Studiu.

Důležité informace a vysvětlení

Nová videa, kurzy a workshopy jsou nyní nově omezeny či neomezeny podle typu tarifu Jóga Virtual.

Jste-li majitelem např. JV tarifu BASIC, při kliknutí na video umístěné do videotéky po 1. 4. 2018, se video otevře a započítává do limitu nových videí. Kliknete-li na 3 nová videa v měsíci, limit je vyčerpán a další nová videa je možné shlédnout až v dalším měsíci, nebo zvolit rozšíření tarifu např. na ALL INCLUSIVE. Označení "nová videa" se netýká archivu. Archiv je stále přístupný.

Nová videa - videa, která se nahrávají na Jóga Virtual od 1. 4. 2018.

Archiv - videa, která byla nahrána na Jóga Virtual do 31. 3. 2018. K těm všem je neomezený přístup dle zvoleného tarifu JV.

 

Jóga Virtual ALL INCLUSIVE

Chcete-li mít neomezenou možnost cvičit měsíčně s více jak třemi novými videi, praktikovat více jak ve dvou on-line kurzech, využívat výuková videa workshopů (novinka) a stáhnout si off-line verzi DVD, tak můžete využít nový tarif JV ALL INCLUSIVE. Tarif lze zakoupit za 2350 Kč a předplatitelé svůj tarif JV BASIC zdarma mohou upgradovat na JV ALL INCLUSIVE za 490 Kč pro neomezené cvičení jógy po dobu předplatného.

 

Jóga Virtual STUDENT

Studujete-li v rámci vzdělávání instruktorů jógy učitelský kurz, můžete zvolit tarif JV STUDENT a částečně se vzdělávat on-line. Power Yoga Akademie – vzdělávací centrum nabízí on-line výukové workshopy, které studenti mohou uplatnit v rámci hospitačních hodin. Na konci každého on-line kurzu nebo výukového workshopu získáte certifikát, který vám bude započítán do hospitačních hodin.

V rámci on-line TV Jóga Virtual je pro studenty vzdělávacích programů možnost založit si tarif Jóga Virtual STUDENT a využít jógové on-line kurzy a výukové workshopy z databáze jako oporu při svém studiu. V rámci členství STUDENT můžete absolvovat on-line kurz nebo workshop, které lze započítat jako hospitační lekce. V rámci on-line vzdělávání Joga Virtual lze nasbírat až 8 hospitačních hodin (z celkových 20 povinných). Absolvováním jednoho on-line kurzu získáte 3 hospitační hodiny, splněním on-line workshopu 2 hospitační hodiny.

Jóga Virtual je zde pro vaše pohodlné domácí praktikování jógy. Různé styly jógy včetně dětské i těhotenské jógy, zajímaví a inspirativní lektoři jógy z různých koutů republiky a mnohých jógových center vás bude inspirovat na cestě jógy.

 

www.jogavritual.cz

Objednat předplatné