Jóga videa 05. 01. 2023 PDF Tisk

Praktikujte kdykoliv a kdekoliv s online jóga TV

Využijte naplno nabídky jógové online TV  Jóga Virtual a cvičte kdykoliv a kdekoliv.  Natočená jógová videa vám jsou k dispozici kdykoliv a kdekoliv a nejste limitováni časem. Sekvencemi jógy vás provází profesionální lektoři jógy. 

Praktikujte kdykoliv a kdekoliv s online jóga TV

Svou domácí praxi můžete posunout a rozšířit s videi Jóga VirtualKaždý týden přidáváme nová videa, podle kterých můžete praktikovat pohodlně ve svém domácím jógovém studiu – kdykoliv a kdekoliv.

Jsme největší databází jógových videí v ČR i na Slovensku. U nás naleznete bezmála 500 jógových videí různých stylů, délek a v podání širokého spektra lektorů. Dynamická videa jógy, zaměření na posílení středu těla, ale i jemné naladění v klidných stylech, meditace a pránájáma. Krátká videa i videa celých lekcí, techniky cvičení pozic, pránámjámické techniky, tipy pro domácí jógovou praxi a další. To je JÓGA VIRTUAL, vaše domácí on-line videotéka. 

Každý předplatitel časopisu Jóga Dnes má zdarma přístup s tarifem Jóga Virtual Basic ke 3 novým a především archivním jógovým videím. Navíc, pokud si chcete rozšířit svůj základní tarif zdarma pouze o 590 Kč, můžete neomezeně s tarifem Jóga Virtual All inclusive čerpat nová videa, specializované kurzy, odborné workshopy a také DVD s jógovou tématikou.

Tipy na videa

 • Rozdýchejte se / Václav Krejčík
  Krátká sekvence základních dechových pozic (hathémy) s aktivací energetických drah a závěrečným rozhýbáním vnitřního ohně agni: agnisara a kaphalabhati. Povzbuďte svou energii a jen buďte.

 • Power Express jóga / Václav Krejčík
  Jednoduchá a efektivní sekvence powerjógy zaměřená na povzbuzení energie, očistu a imunitu. Ve 20-ti minutách nabudíte svou sílu, protáhnete se i posílíte... a navíc prozáříte svůj den!

 • Vinjása pro stabilitu a rovnováhu / Simona Josefová
  Lekce vinjásy, která je zaměřena na podporu stability a rovnováhy, která je potřebná pro nadcházející období podzimu. Může nám pomoci vrátit pevný řád do našich dnů a cítit se ve svém těle fyzickém i emocionálním dobře. Lekci si můžete zacvičit v ranních nebo v podvečerních hodinách. Mějte svou pravidelnou praxi pomocí níž potřebnou stabilitu a rovnováhu můžete nalézt.

 • Kreativní Vinjása se zaměřením na otevření hrudníku / Andrea Smékalová
  Ženská forma vinjásy, která probouzí hravost v józe. Při jednoduchých přechodech v rámci flow a dechu má toto video pomoci protáhnout tělo a otevřít hrudní koš. Celá sestava je jemná a v krátkosti velmi účinná.

 • Vstup do průvodní sestavy Prana Vašja jógy / Andrea Smékalová
  Tato jóga vychází z aštangajógy, ale docílila jemnější formy pohybu se záklony a otevíráním ramenou a hrudníku s důrazem na dech a zádrže dechu. Video nás navádí, jak pochopit základní sestavu, kterou je celý tento systém provázen, podobně jako je v aštangajóze Surja namaskar A a B. Krásně a jemné flow...

 • Powerjóga CORE / Katka Bílková
  Malý základ pro střed těla, 15 minut trénink pro vaše břicho, který zkuste každý den a brzy se setkáte s výsledkem. :-)

 • Face jóga / Karolína Štraus Idris
  Krátká rozcvička obličejových svalů, vhodná na ráno i večer.

 • Dance jóga / Karolína Štraus Idris
  Tři roztančené jógové sekvence ... pohyb, dech a plynulost.

 • Dech a meditace / Katarína Mikulandová
  Kdykoliv během dne najdete čas pro sebe na zpomalení, rovnováhu a prodýchání. Buďte spojení sami se sebou.

 • Jógové záklony / Katarína Mikulandová
  Jemné a citlivé, bez extrémů, bez napětí a pro radost ze záklonů. Pro pocit uvolnění ramen i hrudníku, pro pohled na slunce a hvězdy.
Přejeme vám pěkné cvičení, relaxaci a odpoutání mysli od všednodenních záležitostí.

tým Jóga Virtual

Objednat předplatné