JÓGA VIRTUAL – domácí jógová TV od 23. 4. v novém kabátě

15. 04. 2018


Představujeme vám novinky jógové TV Jóga Virtual spolu s novým logem a programy!

Někdy je náročné cestovat do jógového centra. Někdy je nemožné nalézt ve svém městě jógové studio, kde byste mohli pravidelně praktikovat jógu. Někdy bývá finančně náročné cvičit jógu vícekrát týdně. Chcete být inspirováni lektorem z jiného města či studia? A nebo máte rádi změnu a různorodost jógových lekcí i lektorů?

Nalogujte si www.jogavirtual.cz a otevře se vám neskutečně široké pole pro vaši domácí jógovou praxi. Známí i neznámí lektoři jógy, zajímavé a různorodé styly jógy, pránájáma, meditace, jóga pro těhotné, seniory a děti, rozhovory s osobnostmi jógy, reportáže, abeceda jógových ásan, on-line kurzy jógy (pro začátečníky, zdravá záda, domácí jógová praxe pro 7 dnů, speciální výukové workshopy) jsou vždy, kdykoliv a kdekoliv přístupné pro vás všechny, kteří to s jógou myslíte vážně.

Exkluzivní nabídka časopisu Jóga Dnes pro všechny předplatitele časopisu JÓGA DNES – zdarma balíček Jóga Virtual BASIC, se kterým můžete cvičit 3krát v měsíci novou jógovou praxi. Každý předplatitel získává přístup zdarma do archivu k více než 450 jógovým videím a ke 2 on-line kurzům dle výběru... to je bonus, který doplňuje čtení v časopise o praktické postupy pro každý den. Má-li čtenář zájem rozšířit svůj základní JV BASIC balíček, může se upgradovat k tarifu All Inclusive, ve kterém čerpá neomezená nová videa každý měsíc, neomezený přístup k on-line kurzům a také si může stáhnout k využívání 2 DVD videa a učit se dle 2 výukových workshopů jógy.

Je to prostě na každém z čtenářů JÓGA DNES, jak hluboko chce proniknout do tajů jógy ve čtené nebo on-line formě. Již 23. 4. nový kabát Jóga Virtual.

 

www.jogavirtual.cz


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket