Jógová studia 24. 09. 2016 PDF Tisk

Jóga v Praze (Energy Studio)

Energy Studia HOME a HEAVEN jsou místem relaxu, příjemné atmosféry, jógových pomůcek, neomezenosti a energie. Nedávno oslavila 13. narozeniny....

Jóga v Praze (Energy Studio)

Je příjemné, když se k vám lidi vracejí. Za 13letou historii prošlo Energy Studiem mnoho klientů, klientů, ze kterých se stali instruktoři jógy – nyní cvičící nebo vlastnící své jógové studio, klientů, kteří pravidelně praktikují v Energy Studiích, nebo již odešli, anebo se i vrátili. Jógové studio je, jako všechno na světě, stále tepoucí a živoucí prostor pro jógovou praxi, relaxaci a setkávání se, a tak podle přání lidí i nás, majitelů, se proměňuje a přirozeně vyvíjí. 

Na začátku to bylo ještě na Fügnerově náměstí s 3 sály na jógu a v začátku i jeden pro aerobik, masérnou, pedikérnou, manikérnou a restaurací. Postupem času se přidalo studio v Hellichovce, na překrásné Malé Straně s výhledem na Kampu, kde jsme odstartovali více klidnější lekce jógy s atmosférou domova a pohody, kde vás často ani nenapadne cvičit dynamicky. Prostě HOME Energy Studio je plné jemných, plynulých, terapeutických, relaxačních a meditačních lekcí a akcí, kde energie proudí jiným způsobem než v před pěti lety narozeném Energy Studiu HEAVEN, kde i svou červenou interiérovou barvou vyzývá k dynamice power jógy a vinyasy, ale přece jenom i k zastavení. K 13tým narozeninám si a vám nadělujeme nový jógový sál pro menší skupinu lidí, kde budou probíhat individuální lekce jógy, kurzy nebo lekce jógy maximálně pro 8 lidí. Specializované kurzy, jako je jógová terapie pro zdravá záda nebo meditace a pránájáma, tak doplní nabídku Energy Studia HEAVEN.

 

Cvičíte-li 5 a vícekrát týdně, je vhodné členství pro jedno nebo obě Energy Studia. Členství poskytuje plný komfort a výhody člena studia:

  • neomezené cvičení v řádném rozvrhu Energy Studií
  • možnost rezervace lekcí
  • možnost navštěvování kurzů
  • zvýhodněná cena pro specializované kurzy
  • cvičení v on-line TV jogavirtual.cz, když nemáte čas přijít do studia
  • inspirující akce JÓGA KLUBU – zdarma
  • 10% slevu v Jóga Marketu na jógové vybavení
  • 10% slevu na instruktorské kurzy jógy

 

Energy JÓGA KLUB

Prostor pro jógovou inspiraci, setkávání se a jógovou praxi v Energy Studiích Praha nabízí každý měsíc minimálně jednu akci, která posune jógovou praxi dál. Techniky cvičení pozic, detaily jógové praxe, které v lekcích nepostřehnete, dýchání a pránájáma, techniky relaxací a meditace, jóga v běžném životě a další témata s instruktory Energy Studií mohou navštěvovat všichni, kdo mají zájem o jógu. V rámci programu je čas na diskusi a rozbor anebo na prožití jógové praxe třeba trochu jinak. Akce JÓGA KLUBU jsou volně přístupné všem, a navíc členové Energy Studií akce navštěvují zcela ZDARMA. Členové z jednoho studia se mohou účastnit akcí JÓGA KLUBU bez omezení jejich členství i v druhém studiu. Staňte se členem Energy Studií a čerpejte nespočet výhod, které vaši praxi posunují, prokreslují a příjemně ladí.

Když vše děláte s radostí a srdcem, je to znát. Vašek, Jakub a Katka stále vymýšlí a tvoří prostor pro vás. Od prvních dnů Energy Studia jsme stáli spolu a vytvářeli si každý z nás svůj prostor pro svou realizaci. Já (Vašek) tvořím, Katka a Jakub řídí a realizují vize, na kterých se společně podílíme. Bez Katky by studia provozně nefungovala, bez Jakuba by interiér a atmosféra studií byly fádními. Prostě jsme tým a společně se všemi instruktory chceme a budeme stále přinášet jógu v podobě neomezenosti, volnosti a radostí. Přejeme si, aby jóga byla radostí, a ne omezením a vymezováním se, či povyšováním se nad ostatními. Cítíme to tak, a tak to děláme s plný srdcem a radostí. Jsme věrní power józe, kterou všichni tři máme rádi, a současně se vyvíjíme, a tak přinášíme své zkušenosti a poznatky do vývoje power jógy a dalšími styly jógy se inspirujeme.

 

Díky Jakubovi a Katce, díky všem!

Václav Krejčík

Objednat předplatné