Pozvánka na cvičení 01. 09. 2022 PDF Tisk

Neděle - čas pro jógu v parku

JÓGA V PARKU, neděle 4.9.2022, 10:00 -19:00 hodin, Havlíčkovy sady / Park Grébovka - Pavilon. Těšíme se na vás na sousedském jógování na pražských Vinohradech.

Neděle - čas pro jógu v parku

Zveme vás na první ročník akce Jóga v Parku, která se uskuteční v klidném viničním parku Grébovka na pražských Vinohradech. Zapojili jsme hned několik vinohradských i sousedských jógových studií, a rozhodně si užijeme příjemnou neděli naplněnou nejen jógou.

Zkušení lektoři vás na svých lekcích provedou jógovou praxía představí různé styly jógy. Seznámíte se například s Face jógou, která je oblíbená pro své omlazující účinky. Nebude to ovšem jen o cvičení. V rámci doprovodného programu nabídneme i zajímavé přednášky a workshopy, kde si budete moci vyzkoušet například malování mandal, zpěv manter vezpívající dílně nebo objevit kouzlo a přínosy Hormonální jógy(i pro muže!). Nezapomínáme ani na děti, pro ně budou připraveny speciální tvořivé dílničky nebo lekce jógy určené právě pro nejmenší - JÓGAHRÁTKY.

Součástí jógového prostoru bude i jógovém tržiště, na kterém si budete moci zakoupit jógamatky, oblečení a potřeby na jógu. Budete mít čas a příležitost prozkoumat nabídku tělové přírodní kosmetiky, aroma olejů, difuzérů, ručně vyráběných šperků či doplňků stravy a zdravé výživy. Občerstvení zajistí hned několika bistervegetariánskými, veganskými, ale i masovými verzemi pokrmů. A pro mlsné jazýčky budou připraveny ovocné šťávy, drinky nebo zdravé zmrzliny z čerstvého ovoce.

 

Jógovat a bavit se může společně celá rodina! Budeme se na vás těšit na sousedském jógování v Grébovce.

 

  • 4.září od 10:00 hodin
  • Park Grébovka (Havlíčkovy Sady) - Pavilon
  • Vstup na akci ZDARMA

 

Vstup na jógové lekce a workshopy: 1000/celý den na všechny lekce.

Vstupné na jednotlivé lekce bude možné zakoupit i přímo na místě.  

 

Část výtěžku z této akce bude věnovaná spolku Karma srdcem, který zajišťuje pořádání lekcí Onko jógy pro klienty s onko diagnózou zdarma.

Jógou pomáháme a konáme srdcem.

Objednat předplatné