BLESKOVĚ
Jógová studia 09. 04. 2016 PDF Tisk

Jóga v Liberci (Namasté jóga studio)

Zvolit si můžete dynamické lekce power jógy a fit jógy, včetně ranních hodin a hodin pro začátečníky, nebo klidné a mírné lekce jemné jógy,vitální jógy a jógy pro těhotné.

Jóga v Liberci (Namasté jóga studio)

Otevřením jógového studia jsem si splnila svůj sen. Již delší dobu jsem si pohrávala s myšlenkou, že to by bylo to pravé, po čem moje srdce touží. Nakonec se mi to povedlo. Především moje víra, vytrvalost a podpora manžela a dětí mě dovedla až sem.

Jógu jsem poprvé vyzkoušela v době mé první mateřské dovolené před 10 lety, a to spíše z časových důvodů, než že bych se o ni nějak zajímala. Hned po první hodině jsem věděla, že to je ono. Cítila jsem se báječně fyzicky, a hlavně psychicky. Celý život neustále řeším všechny věci až moc, od přírody jsem velmi citlivá jako pravý rak a cítila jsem, že jóga mi může velmi pomoci. Díky pravidelnému cvičení jsem se cítila vyrovnanější, psychicky odolnější, lépe jsem ovládala své emoce, a to vše mi začalo velmi pomáhat v běžném životě. Jógu jsem od té doby již nikdy neopustila.


Stala se mi velkou oporou i při druhém těhotenství a další mateřské dovolené a já postupem času zatoužila cvičit a dobíjet se jógou ještě častěji. Cítila jsem skvělé účinky na tělo, nebolela mě záda, postava se mi po dětech vrátila k normálu, měla jsem dost sil, energie a opět ten účinek na psychiku… Jóga mi dodává sebevědomí, sílu, učí mě dívat se na svět pozitivněji, vnáší mi do života řád, radost, spokojenost a naplnění. Začínám více rozumět sama sobě a učí mě být sama se sebou spokojenější, zároveň mi dodává odvahu pouštět se do věcí, do kterých bych se ještě před pár lety nebyla schopna pustit pro svůj vnitřní strach.
A tak když mi děti dorostly do školních let a já začala řešit, jak dále naložím se svým životem, moje intuice mi napovídala, dělej už konečně to, co tě baví, a jdi si za svým snem!


Absolvovala jsem několik kurzů v Power Yoga Akademii Václava Krejčíka, včetně akreditovaného vzdělávacího programu „Instruktor power jógy“. Začala jsem vést hodiny power jógy ve fitcentru. Chtěla jsem lidem dávat stále více. Více hodin, více druhů jógy, více splněných přání klientů, a to vše v odpovídajícím prostředí. Toto vše jsem mohla klientům nabídnout až ve svém vlastním jógovém studiu.
Tak jsem si ze svého dlouholetého koníčka udělala i práci na plný úvazek, která mě naplňuje a těší. Baví mě předávat zkušenosti a informace o józe. Je pro mě velkým uspokojením vidět po hodině spokojené tváře klientů.


V hodinách využívám i svého zdravotnického vzdělání a několikaleté praxe na rehabilitaci při ortopedické ambulanci a vytvářím hodiny pro klienty se zdravotním omezením. Ve studiu Namasté si tu svou hodinu vybere každý. Stačí mít chuť a odhodlání.
Jógové studio Namasté je zaměřené na cvičení různých druhů jógy s individuálním přístupem. Jedná se o malé studio s maximální kapacitou 10 klientů. Cvičí se v klidném, příjemném prostoru rodinného typu. K dispozici jsou kvalitní jógamatky a jógové pomůcky (bloky, pásky, polštáře a deky).

Zvolit si můžete dynamické lekce power jógy a fit jógy, včetně ranních hodin a hodin pro začátečníky, nebo klidné a mírné lekce jemné jógy,vitální jógy a jógy pro těhotné.
V hodinách využívám osobní přístup ke každému klientovi, lekce zpestřuji aromaterapií nebo krátkou jógovou masáží s bio masážními olejíčky. Nabízím i hodiny individuální, kde připravím hodinu přesně dle potřeb a přání klienta.

Proto neváhejte a přijďte do malého studia s velkým srdcem. Do prostoru, kde zapomenete na chvíli na starosti a povinnosti všedních dní a budete mít čas věnovat se jen sami sobě.

Vydejte se cestou jógy, cestou ke spokojenosti, zdraví a vitalitě.

Těším se na setkávání při hodinách.
Namasté.


Linda Paulátová
Namasté jóga studio Liberec
www.jogastudioliberec.cz

 

 

Objednat předplatné