Jógová studia 30. 04. 2016 PDF Tisk

Jóga v Berouně (Samaya)

Mým hlavním přáním je, aby klienty lekce bavily, inspirovaly, motivovaly kdomácí praxi, a to i v běžném životě, mimo podložku. Chci, aby odcházeli nabití energií, klidem, podněty pro svůj další rozvoj, a především šťastnější a spokojenější než před začátkem lekce.

Jóga v Berouně (Samaya)

Samaya v sanskrtu znamená setkávání se, bytí pospolu, společnost nebo také slib, závazek. Nápad založit centrum tohoto názvu se zrodil znenadání, a proto s oblibou říkám, že si mě našel. Centrum jsem otevřela v dubnu 2012 díky podpoře a důvěře mnohých úžasných lidí, které mám kolem sebe. Za tři roky se v Samaye vystřídal nespočet lektorů, kteří návštěvníky seznamovali s homeopatií, tarotem, konstelacemi, kineziologií, automatickou kresbou, měli jsme u nás léčitele i maséry, meditace, různé druhy jógy, zpěv manter a léčivou hlasovou improvizaci, povídání o éterických olejích, astrologii atd.

Vývojem se mnohé změnilo a Samaya se od původního záměru přirozeně odklonila a dospěla, stejně jako já. Nechala jsem se vést a ukázalo se, že nadále se budeme setkávat především na mých lekcích jógy. Utvořila se kolem mě nádherná skupina žen (a v posledních měsících také mužů), díky nimž si plním svůj sen a poznávám sebe sama. Každotýdenní setkávání s nimi vysoce přesahuje to, čemu se běžně říká „zaměstnání“.

A přestože do studia i nadále velmi ráda přivádím zajímavé lektory nabízející pestrou škálu aktivit, je Samaya již více moje a odráží mé
životní naladění.

Specialitou studia jsou uzavřené kurzy a lekce zaměřené na určité skupiny. Setkávají se zde mezi svými např. ženy plných tvarů, seniorky, manželské páry, ženy po čtyřicítce aj. Otevřené lekce nenabízíme. Vycházím především z hatha jógy, lekce však obohacuji o prvky z dalších jógových a pohybových směrů.

Mým hlavním přáním je, aby klienty lekce bavily, inspirovaly, motivovaly kdomácí praxi, a to i v běžném životě, mimo podložku. Chci, aby odcházeli nabití energií, klidem, podněty pro svůj další rozvoj, a především šťastnější a spokojenější než před začátkem lekce.

 

autor: Mgr. Michaela Levíčková

www.samaya.cz

 

 

Objednat předplatné