Archív textů JD vydání 23. 08. 2022 PDF Tisk

Jóga Dnes září/ říjen 2022 vychází 1.9.

S podzimem se emoce stávají více dominantnějšími. Krátící se dny proměňují postupně naši mysl směrem do obracení se více do sebe a občas chybějící slunce způsobí i nepohodu. Podzimní JÓGA DNES však září a nabije vás energií!

Jóga Dnes září/ říjen 2022 vychází 1.9.

Hlavním tématem zářijového čísla je jak zvládat emoce. Meditace, jógové pozice a dech… co dělat, aby nám emoce nevládly… na to vám v časopise odpovíme. 

Opět pokračujeme s tváří české instruktorky na titulce i v sestavě JD. Tentokrát je to lektorka pražského Energy Studia - Katka Bílková. 

Těšit se můžete na 11 jógových sestav a poprvé i dvě z nich našich čtenářek, JD plán se věnuje tomu, jak začít s jógou. Budeme se v něm věnovat tomu, nač si dát pozor, jak najít správného učitele, jak na domácí praxi...

Připravili jsme nový seriál o jazyku jógy - sanskrtu, a také dva silné rozhovory: se zpěvákem Benem Christovaoem a majitelkou studia Bikram Yoga Prague Terezou Bonnet Šenkovou...To je zářijová Jóga Dnes!

Lucie Pacovská, naše cestovatelka a autorka, vás zavede do Norska za polární záři, jejíž exkluzivní záběry pořídila, Václav Krejčík zase do bio-dynamických zahrad, kde měl možnost pocítit sílu vztahu k přírodě, půdě a přírodní kosmetice Weleda.

Pokud chcete dostávat časopis domů, objednejte si předplatné. Jako bonus pro předplatitele nabízíme největší videotéku jógových, relaxačních a meditačních videí Jóga Virtual zdarma v rámci předplatného časopisu Jóga Dnes. 

Výzva

V listopadovém vydání JD budeme opět pokračovat v sestavách Vás, našich čtenářů. Pokud máte nějaké téma, které chcete zpracovat, foťte, pište a pošlete na adresu: redakce@jogadnes.cz a pokud si Vaši sestavu vybereme, objevíte se v listopadovém vydání JD. Zasílejte do 8.9.2022. 

 

Objednat předplatné