Spolupracujeme 20. 05. 2022 PDF Tisk

Jóga Dnes - předplatné časopisu s dárkem (kniha Indická ulice)

Objednejte si předplatné časopisu a získejte dárek pro letní čtení v hodnotě 379 Kč - knihu Václava Krejčíka, Indická ulice. Kniha vás zanese k zážitkům autora na různých místech Indie, k divokým situacím i běžnému životu v Indii. Nabídka platí pro prvních 100 objednaných nových předplatných na www.jogadnes.cz.

Jóga Dnes - předplatné časopisu s dárkem (kniha Indická ulice)

Objednete si předplatné a do poznámky napište - mám zájem o knihu Indická ulice. Nabídka platí pro prvních 100 nových předplatitelů časopisu. Knihy budou zaslány po oficiálním vydání časopisu červenec/ srpen 2022 - 28.6.2022.

Časopis Jóga Dnes je pro všechny, kdo mají zájem o zdraví, cvičení, životní radost, cestování a samozřejmě také o čtení. Na našich stránkách provádíme čtenáře zdravým jógovým pohybem s ohledem k tradici i modernímu pohledu na pohyb, dechem, relaxací, meditací, zabýváme se vztahy a psychologií, feng šuej i astrologií, dotýkáme se filozofie, a to nejenom té jógové. Píšeme reportáže o cestování v Česku, stejně jako po celém světě, zabýváme se pohledem Západu a Východu (ájurvéda) na výživu a inspirujeme v šíři výživových tipů, které i fotíme do části zdravé vaření a inspirativní recepty.

Milujeme čtení a design, a tak se snažíme, aby každé vydání časopisu JÓGA DNES bylo emocí, zážitkem a inspirací, ze které můžete čerpat pro běžný život. Některé články jsou náročné k uchopení tématu, některé články jsou jednoduché a také praktické pro běžnou jógovou-meditační praxi…přinášíme pro každého něco. Navíc JÓGA DNES přináší tipy pro instruktory jógy, pro všechny, kteří hledají - kam jít na jógu, do jakého jógového studia, kde najít svého instruktora, kam vyjet na jógový víkend nebo zahraniční jógovou dovolenou. 

Mimochodem na našem webu www.jogadnes.cz naleznete kompletního průvodce jógovými studii a instruktory, můžete s námi soutěžit, číst původní texty a zajímavé blogy.

Inspirativní příběhy a rozhovory přináší JÓGA DNES také ve svém podcastu JÓGA DNES on AIR.

Časopis není jen čtením a inspirací. Je i tvůrcem komunity a organizátor jedinečných a nezapomenutelných akcí, jako jsou oslavy Mezinárodního dne jógy, nebo ryze originální akce - Jóga Dnes KONFERENCE, která se organizuje jedenkrát do roka. Letos nás čeká 22.10. 2022 v Martinickém paláci.

Společně s časopisem, pokud ho máte předplacený, získáváte zdarma přístup do největší jógové videotéky JÓGA VIRTUAL, kde najdete více než 500 jógových videí, online jógové kurzy (Jóga pro zdravá záda, Jóga pro začátečníky, Detoxikační sestavy) a v neposlední řadě i různé vzdělávací workshopy (Pozdrav slunci, Bandhy a jóga, Jóga pro těhotné, Jógová terapie a držení těla).

Časopis Jóga Dnes vychází již 14 let a za tu dobu si získal mnoho pravidelných odběratelů, kteří hledají inspiraci pro zdravou životní cestu, kteří chtějí rozvíjet svoji fyzickou kondici a hledají duševní zdraví a pohodu. Časopis můžete zakoupit v široké distribuční síti novinových stánků po celé ČR i SR.

Kromě videí, dárku - Kniha Indická ulice máte také možnost využít 10% v Yoga Marketu, kde naleznete vše k józe - pomůcky na jógu, cestovní podložky, jógamatky, oblečení, knihy, DVD, kosmetiku, doplňky stravy, tibetské mísy a např. i vykuřovadla. 

OBJEDNEJTE SI SVÉ PŘEDPLATNÉ, ZÍSKEJTE DÁREK A ČERPEJTE VÝHODY PŘEDPLATNÉHO JÓGA DNES. 

Rádi vám budeme na této cestě průvodcem.

tým Jóga Dnes a Jóga Virtual

Objednat předplatné