Archív textů JD vydání 24. 10. 2016 PDF Tisk

JÓGA DNES listopad/prosinec 2016 od 2.11. na stáncích

S věkem se dějí věci. Nejdříve si člověk ani neuvědomuje, jak rychle ten čas plyne, ale ve chvíli, kdy se jeho roky přehoupnou přes čtyřicítku si začne uvědomovat pomyslný čas, který mu ještě zbývá.

JÓGA DNES listopad/prosinec 2016 od 2.11. na stáncích

Budoucností si nejsme nikdy jisti a jen věříme, že každé další ráno přijde. A o věku je i vánoční vydání časopisu JÓGA DNES.

Hodně jsem pracovali s fotkami, které měly za úkol nadlehčit několik zásadních textů o smrti. Toto téma patří k životu a tak se naši autoři bravurně zhostili tohoto tématu, stejně jako jógové praxe pro děti, těhotné ženy či pro seniory. Na četná přání jsme připravili cvičení seniorů na židlích. Náhodou jsem zjistili, že pro toto číslo máme připravený rozbor pozice šavásany (mrtvoly), která je doplněna o jógovou masáž. Liběna Rochová poskytla časopisu krásný a upřímný rozhovor, ze kterého máme velkou radost. Tak jako její šaty nosí mnohé ženy s grácií i ona sama grácií oplývá. A ještě jeden rozhovor vás čeká, a to s fyzioterapeutem Jiřím Čumpelíkem, který razí cestu zdravého a optimálního pohybu, stejně jako knížka, naší spoluautorky Lenky Oravcové - Jóga a jógová terapie, o které se můžete více dočíst v knižních tipech. Mnozí nám píšou do redakce, jaký napsal Jakub Šamberger fejeton? Tentokrát se pousmějete nad fejetonem: “Jmenuji se Jiřina”.

Jógová témata vás zanesou za Šivou a Párvatí, seznámíte se se Svámím Gitánandou a Šrí Ramanou Mahárišim. Zahajujeme seriál o bandhách - energetických zámcích, které skrývají mnohá tajemství. Naučíte se očišťovat svou málu a vrátíte ji opět její sílu. Zavezeme vás do Peru, nebo na jógový trénink na Costa Ricu. Jelikož se blíží Vánoce, nezapomněli jsme přinést i mnoho pestrých a zdravých tipů, jak si samotné Vánoce zpestřit a jak proměnit svou vánoční tabuli jiným, zdravým směrem, ale přesto jí zachovat kouzlo a výjimečnost Vánoc. A jelikož jsme opět na 116 stranách, čeká na vás mnoho dalších seriálů, na které jste zvyklí, soutěže, příloha Kam za jógou a také módní tipy.

Nechte se inspirovat vydáním Jóga Dnes pro listopad a prosinec a užijte si v klidu předvánoční čas, stejně tak i vánoční svátky naplněné radostí a láskou.

PS: Od 1.11. jsme pro vás připravili vánoční potěšení, a to volně ke stažení archiv Get in Balance a Jóga Dnes až do roku 2012. Věříme, že v naší historii naleznete spoustu inspirativních článků a tipů nejenom ze světa jógy.

 

JEŠTĚ NEMÁTE SVÉ PŘEDPLATNÉ? OBJEDNEJTE ZDE!

 

  • -jd-
  • zdroj fotek: redakce JD

Objednat předplatné