Aktuální číslo 28. 12. 2022 PDF Tisk

JÓGA DNES leden/ únor 2023 - 15. narozeniny časopisu

Lednovým vydáním JÓGA DNES vstupujeme do nové sezóny. Věříme, že vám novým vydáním, novými seriály i informacemi uděláme radost. Přejeme vám krásné svátky. 

Lednové vydání vychází 3.1.2023 a pro předplatitele se začne distribuovat již před koncem roku 2022.

JÓGA DNES leden/ únor 2023 - 15. narozeniny časopisu

Dvouměsíčník Jóga Dnes slaví 15. narozeniny – lednové číslo se věnuje sebelásce!

I na začátku roku 2023 na vás bude ve schránce čekat zbrusu nové číslo časopisu o zdravém životním stylu Jóga Dnes.

V prvním vydání jubilejního ročníku se budeme věnovat sebelásce. Prozkoumáme, co tento pojem vlastně přesně znamená a proč konkrétně v dnešní době je tak důležité si tuto „superschopnost“ osvojit…

Přineseme vám také řadu jógových sestav – flow, pro energii, pro podporu sebelásky. 

Plánu JD tentokráte budeme odhalovat kouzla a tajemství úplňku a novoluní – seznámíme vás s pozdravem měsíci, s úplňkovými rituály, prozradíme, jak se na fáze měsíce dívá astrologie, naučit se s námi můžete jin jógovou sestavu anebo si zatančit vesmírný tanec Khatu pranám 

Přinášíme také nový seriál Astromedicína a jóga, v němž nahlédneme do tajů čínské astrologie, tradiční čínské medicíny, soustavy meridiánů a související jógové praxe a další seriál Jógový úhel pohledu, ve kterém se nad daným jógovým tématem budou zamýšlet známí instruktoři jógy. Unikátně také přinášíme text o jógových počátcích v Praze. 

Samozřejmostí jsou tradičně zdravé recepty, horoskop, kaleidoskop, soutěž. V cestovní reportáži se vydáme do Rakouska a to hned dvakrát… A v rozhovoru jsme tentokrát vyzpovídali novinářskou manželkou dvojici – Moniku Valentovou a Martina Veselovského, kteří si oba shodně myslí, že emocím je třeba dávat průchod. 

A tak se uvolněte, nebojte ze sebe nechat plynout své pocity a emoce a užijte si sváteční čas se svými blízkými i vzdálenými. 

Šťastný nový rok plný (sebe) lásky vám přeje redakce JD

Objednat předplatné