Archív textů JD vydání 17. 12. 2020 PDF Tisk

Nová JÓGA DNES leden/únor 2021 vychází 4. ledna!

Přetvořit staré v nové, dát minulému novou budoucnost, posunout se dál ze starých kolejí a dát šanci seberozvoji a sebepoznání... to jsou hlavní témata lednového vydání Jóga Dnes, které vychází 4. 1. 2021.

Nová JÓGA DNES leden/únor 2021 vychází 4. ledna!

Do nového roku vstupujeme s inspirativním obsahem: přečtěte si rozhovor s Janou Plodkovou, v novém seriálu budeme zkoumat naše sny, připravili jsme přílohu: Jak harmonizovat tělo, duši i své okolí. Věnovat se také budeme dechovým technikám, aroma józe i józe obličejové. V rámci jógové filozofie se dotkneme přirozenosti jamy a nijamy (eticko-morální doporučení), které pomáhají ve zvládání situací běžného dne. Jelikož s lednem jsme zvyklí začínat, přinášíme vám informace pro začátečníky v meditaci. Vyzkoušet budete moci jógu proti bolesti hlavy, naučíte se provádět správně tanečníka a obrátíte tělo ve viparitě karaní. A dokud se neotevřou hranice, může se projít po alpských vrcholcích s naším časopisem.

Zdravý nový rok vám přeje redakce JD!

TIP!
Předplaťte si Jóga Dnes pro pohodlí vašeho domova s DÁRKEM – kniha Indická ulice Václava Krejčíka čeká na prvních 100 nových nebo prodlužujících objednávek předplatného JD. Podpořte svou domácí jógovou pohodu a začtěte se do tajů Indie.

Akce platí pro objednávky realizované přes www.jogadnes.cz a pouze v České republice.

Objednat předplatné