BLESKOVĚ
Konference 10. 05. 2016 PDF Tisk

Už máte své místo na JÓGA DNES konferenci 2016?

Čas pro jógu, setkávání se a inspirace přichází 6. 8. do Luhačovic a 15. 10. do Prahy. Nenechte si ujít tyto jedinečné akce, kde se setkávají různé styly jógy, mnozí výborní učitelé z Česka a Slovenska, řada nových i praktikujících zájemců o jógu. Už máte své místo na konferenci? 

Už máte své místo na JÓGA DNES konferenci 2016?

Nemusíte být přeborníkem v jógových ásanach a ani nemusíte být instruktor s mnohaletou praxí jógy. Stačí pouze jediné. Chuť strávit den s příjemnými lidmi s podobně nastavenou energií, která na konferencích zesílí a pomůže nám šířit pozitivní náladu a jógu k dalším. Když začneme sami se sebou pracovat, je to to nejcennější, co je. Práce každého z nás může ovlivnit postupné rozšiřování okruhů zájemců o klidný, pohodový a veselý život, i když třeba okolní podmínky jsou jiné. Tou praxí však můžeme proměňovat i to, o čem si myslíme, že proměnit nelze. Kapka ke kapce, dech k dechu a zastavení se jsou prostředky, které každý máme v rukách. Společně tak můžeme působit a rozvíjet láskyplnost, mírumilovnost a respekt.

Přijďte si zacvičit, poslechnout zajímavé přednášky nebo se stavte na JÓGA EXPU, který bude součástí luhačovické i pražské JÓGA DNES KONFERENCE.

Program a přihláška luhačovické konference 6. 8. 2016
Program a přihláška pražské konference 15. 10. 2016

Objednat předplatné