Konference 13. 10. 2016 PDF Tisk

Organizační pokyny Jóga Dnes Konference Praha

Den plný jógy se přiblížil i do Prahy. Časopis JÓGA DNES organizuje svou jógovou konferenci tento rok již po druhé. V létě jsme se mohli potkat v Luhačovicích, kde vás více jak 200 cvičilo celý den. V tuto chvíli se potkáme již tuto sobotu v Hotelu CLARION ve Vysočanech.

Organizační pokyny Jóga Dnes Konference Praha

Termín: sobota 15.10.2016

  • prezence od 8:30 hodin ráno
  • v průběhu dne ovoce zdarma, při vstupu taška s vodou a dárky
  • ukončení akce cca 18 hodin

Místo konání:

Hotel CLARION Vysočany Praha 9 Freyova 945/33, Vysočany, 190 00 Praha 9

Parkování je možné v obchodním centru Fénix odkud se i do hotelu vstupuje. Do místa konání vede metro B Vysočanská.

Na místě u ranní prezence (kde se pouze nahlásíte na seznamu účastníků) si můžete zkontrolovat své vybrané lekce - kódy lekcí, které jste zvolili ve své přihlášce. Program probíhá v prostorách velkého sálu – lekce A a v malém sále – lekce B.

Plně obsazeny jsou lekce 1A a 2B, kdo jste lekce nerezervoval předem. V ceně je 6 lekcí, které jste si zvolili v přihlášce. Změny vybraných lekcí budou možné pouze po dohodě na místě při ranní prezenci, budou-li lekce volné.

Co s sebou?

Dostatek pohodlného oblečení na cvičení a  podložku na jógu. Pokud používáte nějaké pomůcky na cvičení, přivezte si s sebou (případně můžete zakoupit na místě). Na místě je k dispozici šatna (kabáty, tašky atd.), a dále převlékárna (není zde možnost sprchy). Podložky nejsou na místě k zapůjčení, prosím vezměte si svoji!

V rámci akce proběhne JÓGA EXPO, kde můžete zakoupit jógové pomůcky, šperky, mály, oblečení na jógu z nové kolekce Reebok, ochutnat a zakoupit čaje, kokosové vody, ochutnat zdravé jídlo JaPů a k zakoupení a vyzkoušení bude ájurvédská kosmetika.

Pokud máte nějaké další dotazy, neváhejte se na nás obrátit na katka.bilkova@poweryoga.cz.

Těšíme se na shledanou!  

www.jogadnes.cz

Objednat předplatné