Pomůcky na jógu 20. 03. 2014 PDF Tisk

Jarní dárek: Jóga VIRTUAL pro předplatitele ZDARMA!

Předplatitele, zaregistrujte se ve snadné registraci a čerpejte ZDARMA Jóga Virtual pro Vaše domácí cvičení! Končí doba omluv: Když chcete, můžete“!

Jarní dárek: Jóga VIRTUAL pro předplatitele ZDARMA!

Jako jarní dárek všem aktivním předplatitelům časopisu JÓGA DNES přinášíme jógu do jejich domovů zcela ZDARMA! Stačí jen snadná registrace na www.jogadnes.cz a máte přístup do Jóga VIRTUAL.

Power Yoga Akademie přichází s novinkou – jógovou a kondiční on-line televizí, do které se můžete kdykoliv a kdekoliv nalogovat a cvičit celou lekci jógy, dle výběru a gusta, nebo můžete zvolit kratší časový úsek a zlepšit pravidelností a opakováním svou fyzickou a psychickou kondici. Pro začátek je umístěno na www.jogavirtual.cz několik hodin cvičení z původních DVD, které Power Yoga Akademie vydala a již nevycházejí. Tento úžasný archiv bude průběžně doplňován o nová videa různých časových délek.

Antistresová cvičení, dechové programy, hathajóga, powerjóga, vinyasajóga, aštangajóga, kondiční cvičební programy, hubnoucí sekvence, stimulační sestavy ásan, speciální lekce vitální jógy pro ženy, (ne)klasické pozdravy slunci, práce středu těla, jóga pro zdravá záda, zajímavosti, rozhovory a jóga v mnoha podobách pro všechny, kteří chtějí a vědí (cítí), že s jógou je život opravdu fajn! 

Jóga Virtual – cvičení přes PC, tablety, nebo telefony začíná prvními hodinami cvičení jógy pro zlepšení kondice, relaxačními technikami a hubnoucími programy. Navíc jsou připraveny nové sekvence cvičení jógy od 10 do 30 minut, které vám umožní cvičit kdykoliv a kdekoliv.

 

V blízké době vás čeká:

  • Od 1. 4. exklusivní lekce Václava Krejčíka Powerjóga CORE – správné držení těla, zdravý jógový pohyb, síla středu těla a plynulý efektivní trénink pro každého, kdo chce vypnout a cítit se dobře, to vše na Jóga VIRTUAL!
  • Od 15.4. nové 20 minutové sekvence s Katarinou Mikulandovou Vinyasa jóga ....jako první sekvence Otevírání kyčlí, s Katkou Bílkovou Pevný střed těla a břicho, s Jakubem Šambergerem Uvolňující sekvence pro záda
  • Od 1.5. lekce pro všechny, kteří chtějí uvolnit záda a cvičit. Jóga pro zdravá záda s Jakubem Šambergerem.
  • Od 15.5. nová short sekvence Aštanga jógy s Ladislavem Pokorným a Prána flow jógy
  • Od letních prázdnin začnou lekce hathajógy......a  každý měsíc budeme přinášet novinky pro Vaše cvičení v pohodlí!

 Ceny:

  • Roční předplatné 1250 Kč! Měsíční předplatné 190 Kč.
  • Předplatitel Jóga Dnes cvičí ZDARMA v rámci svého aktivního předplatného časopisu Jóga Dnes!  Je nutná pouze snadná registrace (vytvoříte si svůj účet) na www.jogadnes.cz, nebo www.jogavirtual.cz!

Ušetříte:

Předplaťte si Jóga Dnes (4 čísla 190 Kč, nebo 8 čísel 331 Kč) a ušetříte! S Jóga VIRTUAL cvičíte ZDARMA!

Za celý tým Jóga Dnes a Jóga Virtual

Václav Krejčík 

Objednat předplatné