Archív textů JD vydání 18. 02. 2014 PDF Tisk

Jarní číslo JÓGA DNES vychází 3.3.2014

S jarem souvisí restart v přírodě a tak i nové číslo Jóga Dnes JARO je věnováno tomuto přirozenému jarnímu procesu. Hubnutí, detoxikace a mnoho tipů a rad pro energické jaro z různých úhlů pohledů. 

Jarní číslo JÓGA DNES vychází 3.3.2014

Nové jarní číslo Jóga Dnes vychází 3.3.2014!

 

  • Pro publero.com ke stažení od 20.2.
  • Pro předplatitele ČR k distribuci od 24.2.
  • Na novinových stáncích od 3.3.2014

 

S jarem souvisí restart v přírodě a tak i nové číslo Jóga Dnes JARO je věnováno tomuto přirozenému jarnímu procesu.

Očista, detoxikace, hubnoucí plán pro každého a jarní bylinky jsou obsahem přílohy Jóga Dnes. Aňa Geislerová prozradí, co je moment zastavení, odtajníme mýty o józe, gymnastice, kultu těla a pozdravu slunci, jaké je skryté tajemství halásany, jak na nétí, v ostrovech bezčasí si uvědomíte krásu dechu, dancejóga, prána váša jóga, relaxace s dětmi, astrologie, fengshuej, jóga v Utrechtu a mnoho dalších zajímavých článku v jarním čísle Jóga Dnes.

Již 21.3. mohou všichni předplatitelé časopisu Jóga Dnes začít zdarma využívat domácí on-line cvičení Jóga Virtual, kde již v tuto chvíli probíhá nahrávání zhruba 15 DVD o powerjóze, hathajóze, vinyasajóze a dalších stylech. Nově se budou každý týden přidávat krátké sekvence jógy různých stylů a 1krát za měsíc celá nová lekce jógy.

1.4. bude ke stažení první nová lekce Powerjóga CORE, která se bude věnovat správnému držení těla, probuzení středu těla, středu těla v ásanách a samozřejmě uvolnění. Lekce je vhodná pro všechny, kteří chtějí zdravě jógově cvičit v klidu a plynule.

Jóga Virtual je zcela ZDARMA pro předplatitele Jóga Dnes. Při ročním členství v Jóga Virtual ušetříte s předplatným minimálně 1100 Kč!

 

Cvičte kdekoliv a kdykoliv, s PC, telefonem, tabletem..... mějte jógu stále s vámi!

 

www.jogadnes.cz

zdroj fotky: Samphotostock.cz

 

Objednat předplatné