Zažili jste na hodině jógy 18. 10. 2015 PDF Tisk

Základní lekce jógy + veřejné natáčení!

Veřejné natáčení poslední 10. lekce jógy v rámci on-line kurzu jógy pro začátečníky proběhne 16.11. od 13.00. Kdo máte chuť si zdarma zacvičit s Václavem Krejčíkem v lekci, kterou budeme natáčet, přihlaste se právě nyní! 

Základní lekce jógy + veřejné natáčení!

Na začátku lekce probíha krátká meditace, která naladí energii jednotlivce se skupinou. Většinou začnete lekci v sedě, s prsty spojenými do džňána mudry (mudra poznání, bříška palců jsou položena přes nehet ukazováčku), nebo máte dlaně spojené na sobě a umístěné před hrudníkem (namaskár, anjali mudra, mudra prosebníka, spojení). Základní mantra ÓM bývá v začátku i na konci zpívána, ale podmínkou to není. Rozcvičíte tělo, přizvete na zahřátí pozdravy slunci a začnete dle instrukcí praktikovat pozice dle daného stylu jógy. Je-li lekce 60 minut, většinou stihnete procvičit pomocí ásan tělo a zklidníte mysl. Je-li lekce 75-90 minut, instruktor má čas na zařazení pránájámy (práce s dechem) a delší závěrečnou relaxici, meditaci. Toto je základní lekce jógy, správněji nazývaná ásanová praxe. Ve významu slova cvičit jógu je ásanová praxe pravidelným tréninkem těla i mysli.

Vyzkoušejte on-line kurz jógy pro začátečníky na www.jogavirtual.cz

Přihláška na veřejné natáčení lekce jógy s Václavem Krejčíkem v Energy Studiu HEAVEN, Uruguayská 11, Praha 2.

Máte-li zájem a jógu buď pravidelně cvičíte, nebo právě absolvujete on-line kurz jógy pro začátečníky, přihlaste se na: redakce@jogadnes.cz. Do názvu e-mailu napište: Přihláška na veřejné natáčení. Počet míst je omezený, a tak budete informováni e-mail, je-li možné účastnit se natáčení, nebo je-li již obsazeno. 

 

Těší se na vás lektor on-line kurzu pro začátečníky Václav Krejčík. Na účastníky čeká vánoční dárek - JÓGA DNES KALENDÁŘ 2016, Weleda sprchový krém a DVD Powerjóga SLOW-FLOW od Václav Krejčíka.

  • -jd-
  • zdroj fotky: Shutterstock.com 

 

 

Objednat předplatné