Jóga videa 23. 09. 2015 PDF Tisk

Jak fungují on-line kurzy jógy?

  • Připravte se na kurzy on-line. Již je možné registrovat se do kurzů on-line jógy. Kdo se může zúčastnit, jak kurzy budou fungovat a další informace vám přínášíme přávě nyní. 
Jak fungují on-line kurzy jógy?

Nejste předplatitel kurzu a chcete kurz využívat
On-line kurzy jsou určeny všem, kteří chtějí cvičit. Cena 10 lekci je 359,-Kč. Klikněte na objednat kurz a převodem, nebo platební kartou uhraďte kurz. Po spárování platby v systému dojde k otevření kurzu a vy můžete cvičit. Na váš e-mail přijde informace o aktivování on-line kurzu jógy pro začátečníky a při každé další lekci vás opět bude e-mail informovat, že se otevřela nová lekce. Lekce se otevírají pravidelně po 7 dnech a není možná jiná intenzita. Součástí kurzu jsou tipy, kterými můžete trénovat to, co zrovna kurz přináší intenzivněji. V rámci každé lekce můžete také pokládat autorovi Václavu Krejčíkovi své dotazy a komunikovat s ním přes poradnu v rámci každé lekce.

Jste předplatitel JÓGA DNES, roční předplatitel JÓGA VIRTUAL, člen Energy Studií Praha
Přihlášení na kurz je jednoduché. Svou e-mailovou adresu, se kterou jste si zakoupili předplatné, zadejte v pravém horním rohu na www.jogavirtual.cz. Tím se přihlásíte ke sledování videí (standardní postup pro sledování videí). Ve svém kurzu uvidíte ikonu "objednat kurz". Kliknete a kurz se vám automaticky spustí (je-li již aktivní). Je-li to před začátkem kurzu, objeví se hlášení: “Jste přihlášeni na kurz, vyčkejte jeho začátku.” Na váš e-mail přijde informace o aktivování on-line kurzu jógy pro začátečníky a při každé další lekci vás opět bude e-mail informovat, že se otevřela nová lekce, nebo tip v rámci kurzu. Lekce se otevírají pravidelně po 7 dnech a není možná jiná intenzita. Součástí kurzu jsou tipy, kterými můžete trénovat to, co zrovna kurz přináší intenzivněji. V rámci každé lekce můžete také pokládat autorovi Václavu Krejčíkovi své dotazy a komunikovat s ním přes poradnu v rámci každé lekce. Předplatitele JÓGA VIRTUAL.cz 1, 3 a 6 měsíců kurz nemohou využívat. Pouze předplatné pro 12 měsíců mohou cvičit s on-line kurzem jógy zdarma.

Jste-li členem Energy Studií (máte aktivní členství pokrývající dobu kurzu), aktivujte si ve svém profilu chytrého účtu přístup k virtualu zadáním svého čísla klíčenky členství, nebo si ho nechte aktivovat na recepci studií.


Předplatitele s aktivním předplatným, ne však pokrývající dobu 10 týdnů kurzu
Pokud v začátku kurzu máte aktivní předplatné, kurz vám bude umožněno sledovat. Ve chvíli, kdy předplatné skončí a nebude předplatné včas prodlouženo, kurz se ukončí. Proto doporučujeme včasné prodloužení předplatného časopisu JÓGA DNES.

Zůstává mi přístup do kurzu i po uplynutí kurzu?
Ano, zůstává všem, kteří si kurz zakoupili. S kurzem můžete stále cvičit. Předplatitelům se kurz otevírá po dobu jejich předplatného. Po vypršení předplatného a jeho neprodloužení není ke kurzu přístup. Pro neomezenost doporučujeme předplatné JÓGA DNES, se kterým máte vstupy do JÓGA VIRTUAL.cz zcela zdarma.

Plánujete další kurzy jógy?
Ano, v plánu jsou nové on-line kurzy. V tuto chvíli se vše připravuje a o tématickém plánu vás budeme v průběhu zimy informovat.

-jd-

zdroj fotky: Shutterstock.com 

 

Prohlédněte si informace k on-line kurzu jógy pro začátečníky ZDE

 

 

 

Nemáte aktivní předplatné.

Objednat

Objednat předplatné