O životě 01. 02. 2015 PDF Tisk

Instruktoři jógy ...o sobě

Na webu jogadnes.cz začíná nový nekonečný seriál, který vyzpovídá instruktory jógy bez rozdílu stylu a názorů. Každý pátek se objeví jeden rozhovor na našem webu....Zuzana Klingerová již 6.2.2015!

Instruktoři jógy ...o sobě

Je jich mnoho. Každý má svůj jógový styl. V tradici jógy se potkávají, nebo třeba ne. Cvičí, nebo filosofují. Praktikují jógu pro udržení zdravých zad a kondice, hledají spojení s všeobjímající láskou, zpívají mantry nebo meditují. Rozdávají srdeční lásku, moudrost, a třeba navádějí své klienty ke zklidnění mysli a celkovému holistickému přístupu k sobě samému. Ukazují cestu, kterou je možné jít. Můžeme je nazvat guru... ti, kteří nabízejí, ukazují, vybízejí k cestě za svobodou, pohodou, nenásilnou láskou a v moderním světě i za kondicí. Někteří jsou známí a jiní si cvičí své lekce v anonymitě. I přes všechny „rozdílnosti“ jsou osobnostmi, které inspirují v hledání směru, cílů a pohody fyzické i mentální. Jsou to instruktoři jógy s rozličným označením před slovem jóga. Každý z nich má svůj styl a způsob praktikování a učení jógy. Právě to označení není pro časopis JÓGA DNES vůbec podstatné, a tak jsme pro vás připravili nekonečný seriál s mnohými instruktory, kteří inspirují na cestě za poznáním.

V pátek 6. února začneme představovat jejich jógové životy. V jejich otevřenosti, uvolněnosti, možná i striktnosti a kráse je vyzpovídáváme stejnými otázkami. A je už jen na vás, na koho z nich půjdete cvičit. V každém případě si jógu se svým instruktorem užijte.

Milí čtenáři, budeme rádi, když nám dáte tip na vyzpovídání svého oblíbeného instruktora! V tomto případě pošlete e-mailovou adresu instruktora na: redakce@jogadnes.cz

 

-jd-

 

Zuzana Klingerová, Jaro Pávek, Hanka Luhanová, Jakub Šamberger, Veronika Carmanová, Ladislav Pokorný, Lenka Robinson, Helena Kubrychtová Bártová, Katka Nováková, Naďa Harenčáková, Václav Krejčík, Petra Vonšovská, Barbora Hu, Martin Fajka, Michaela Hluchová, Aneta Králová...a mnozí další se s vámi podělí o jejich vztah k józe. 

Objednat předplatné