Power jóga 11. 07. 2010 PDF Tisk

Fotogalerie cvičebního turné powerjóga pro všechny - Rychnov nad Kněžnou

Cvičební turné Powerjóga pro všechny proběhla v Rychnově nad Kněžnou a ve Strakonicích. Pro Vaška Krejčíka se víkend 27.-28.3. nesl ve znamení cvičebního turné Powerjóga pro všechny. V obou měs...
Fotogalerie cvičebního turné powerjóga pro všechny - Rychnov nad Kněžnou

Cvičební turné Powerjóga pro všechny proběhla v Rychnově nad Kněžnou a ve Strakonicích.

Pro Vaška Krejčíka se víkend 27.-28.3. nesl ve znamení cvičebního turné Powerjóga pro všechny. V obou městech se o víkendu sešlo více jak 200 návštěvníků, kteří si zacvičili dynamickou jógu, protáhli se hathajógou a seznámili se s řízenou relaxací a ochutnali krátkou a jednoduchou meditaci. Každý, kdo přišel, si vybral to, co ho zajímalo. Na konci programu byla vylosována tombola. Na každého příchozího čekaly dárečky od firmy Emco a Oriflame.

Časopis JÓGA DNES je mediální partner celého turné a tak všichni obdrželi po výtisku, stejně jako časopisy Moje psychologie a My life.

Za spolupráci děkujeme v Rychnově nad Kněžnou Lence Zemánkové a ve Strakonicích Štěpánce Halamové. V dubnu si můžete zacvičit powerjógu a jógu s Vaškem Krejčíkem: 10.4. Ostrava11.4. Pardubice24.4. Vsetín25.4. Plzeň. Pro přihlášky se podívejte do kalendáře akcí, kde naleznete kontaktní osoby v jednotlivých městech.

Autor: redakce JÓGA DNES

Objednat předplatné