Soutěže 29. 01. 2017 PDF Tisk

Dýchejte, foťte… a vyhrajte špičkový zvlhčovač vzduchu!

Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10 je nejen krásný doplněk interiéru od proslulého designéra Jamese Dysona, ale především funkčním pomocníkem pro každého, kdo chce ve svém obydlí dýchat vzduch s optimální vlhkostí.

Dýchejte, foťte… a vyhrajte špičkový zvlhčovač vzduchu!

V posledním vydání Jóga Dnes jsme vyhlásili soutěž o špičkový zvlhčovač vzduchu Dyson AM10 v hodnotě 14 499 Kč, který výherci věnuje výhradní distributor značky Dyson v ČR, společnost Solight Holding s.r.o. Uzávěrka soutěže byla prodloužena do 10. 2. 2017, proto máte ještě dva týdny možnost přihlašovat své fotografie a vyhrát! 

Jak? Je to jednoduché, stačí vytvořit fotografii na téma DECH, nahrát ji na svůj instagram s označením profilů @jogadnes a @dyson a s hashtagem #dechsdysonem (všechna tři označení jsou podmínkou pro zařazení do soutěže). 

Co fotit? Možností je spousta! Stačí se zamyslet, co pro vás znamená DECH. Je to pro vás radost? Svoboda? Jógová ásana nebo prostě jóga jako taková? Les? Cestování? Přátelé? Vaše děti, rodina? Máte to…? Výborně! Vyfoťte cokoliv, co máte spojené s radostí ze svobodného dechu, postujte svoji fotku a zařaďte se tak mezi soutěžící. 

Odborná porota složená ze zástupců značky Dyson a redakce Jóga Dnes vybere 10. 2. 2017 nejoriginálnější fotografii, jejíž autor obdrží zvlhčovač vzduchu Dyson AM10.  

A co že můžete vyhrát? Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10 je nejen krásný doplněk interiéru od proslulého designéra Jamese Dysona, ale především funkčním pomocníkem pro každého, kdo chce ve svém obydlí dýchat vzduch s optimální vlhkostí. To bývá problém ve spoustě interiérů, především s ústředním vytápěním nebo klimatizací. Dyson AM10 pomáhá tento problém řešit. Díky funkci Intelligent Climate Control měří teplotu vzduchu a vzdušnou vlhkost, aby mohl průběžně udržovat jejich optimální poměr. Navíc pomocí technologie Ultraviolet čistí vodu použitou pro tvorbu mlhy a tím z ní odstraní 99,9 % bakterií. Díky tomu je Dyson AM10 jediný zvlhčovač, který získal ocenění asthma & allergy friendly™ od asociace Allergy Standards Limited. V létě poslouží také jako výkonný a tichý ventilátor. Nechybí ani časovač a dálkové ovládání.

 

foto: archiv společnosti

Objednat předplatné