Podcast ON AIR 07. 12. 2021 PDF Tisk

Druhá sezóna podcastu Jóga Dnes ON AIR je v éteru!

První série podcastu redakce JÓGA DNES je úspěšně za námi! Moc děkujeme, že nás posloucháte. Co jsme si pro vás připravili v rámci 2. sezóny podcastu Jóga Dnes ON AIR?

Druhá sezóna podcastu Jóga Dnes ON AIR je v éteru!

„Věříme, že podcastem JÓGA DNES ON AIR obohatíme jógovou komunitu a současně rozšíříme povědomí o józe.“

Podcast JÓGA Dnes ON AIR moderuje oblíbená lektorka jógy Zuzana Klingrová: je vedený velice lidským a přirozeným způsobem. V redakci JÓGA DNES máme rádi pestrost, což Zuzka zcela bravurně zvládá i v rámci našeho podcastu. Její 3 závěrečné otázky jsou pro hosty často překvapivé. V rámci mnoha dílů podcastu JÓGA Dnes ON AIR jste slyšeli inspirativní rozhovory se zajímavými osobnostmi nejenom z oblasti jógy, zaposlouchali jste se do pořadu MŮJ PŘÍBĚH, v němž figurujete jako hosté vy – naši posluchači, kteří mají co sdělit široké veřejnosti a také můžete praktikovat relaxace a dechové praxe při poslechu pořadu NAHLAS Václava Krejčíka.

V září 2021 začala druhá sezóna podcastu. První díl s Václavem Krejčíkem rekapituluje sezonu první. Ve druhém díle si Zuzka povídá s výživovou specialistkou Michaelou Bebovou o výživě, dietách a vhodné stravě pro současnou dobu, ale i józe. Ve třetím díle se zpovídá o svém životě Tomáš Strnad, který přirozeným způsobem hovoří o stojích na rukou, své cestě z Nového Zélandu zpět Česka a také o běžných pocitech, radostech i strastech. Nyní přichází do éteru nový díl s Katkou Hilerovou o cestě aštánga jógou, zajímavém progresu jógovou praxí, ale i o mateřství a porodu, či ženskosti.

Podcast JÓGA DNES ON AIR můžete poslouchat na:

Moc vám děkujeme za podporu a přízeň! Přejeme vám příjemný poslech.
redakce Jóga Dnes

Objednat předplatné