Konference 26. 07. 2014 PDF Tisk

Co vás čeká v Luhačovicích?

Informace pro účastníky Jóga Dnes konference v Luhačovicích a i pro ty, kteří ještě nejsou rozhodnuti. Přijeďte si zacvičit jógu a užijte si celý den. 

Co vás čeká v Luhačovicích?

Co vás čeká v Luhačovicích na IV. Reebok Jóga Dnes konferenci, která se bude konat 2.8.2014 v areálu SC RADOSTOVA Luhačovice: Hradisko 1029, Luhačovice (www.radostova.cz).

Prezence začíná v 8:30 hodin a první lekce v hale i menším sále začne v 9:30 hodin. Poslední lekce v programu končí v 18:30 hodin a ukončení celé akce je plánováno na 19:00 hodin. V rámci obou sálů budou probíhat nejrůznější styly jógy s mnoha instruktory z Česka i Slovenska. Jóga Dnes konference je otevřený prostor pro každého, koho jóga zajímá bez rozdílů. Příjemné prostředí Luhačovic dotváří atmosféru celé akce.

Během dne můžete navštívit vybrané lekce z programu, které jste si předem v přihlášce rezervovali. Lekce v menším sále s kódy B jsou již plně obsazeny a není tedy možná změna lekcí na místě.

Celý den můžete také nahlédnout do stánků našich partnerů: Nutrend, DNM, BioBachovky, Venice Beach a Jogaia.

Každý z účastníků dostane dárkovou tašku, která obsahuje NUTREND AQUA SPORT 750ml, tyčinku DENUTS pekanový ořech, tyčinku MIXLI a také časopis Jóga Dnes. V polední pauze proběhne tombola o zajímavé ceny od našich partnerů.

Celý organizační tým konference a časopis JÓGA DNES se s vámi těší nashledanou v sobotu 2.8.

 

Program ZDE! 

-jd-

 

Objednat předplatné