Spolupracujeme 15. 06. 2015 PDF Tisk

Už se to blíží: Reebok Yoga Sensation 2015 s Tarou Stiles (USA)!

21.6. první mezinárodní den jógy a v Praze proběhne největší akce ve střední Evropě Reebok Yoga Sensation. Nenechte si ujít atmosféru klidu a radosti v chaosu velkoměsta. 

Už se to blíží: Reebok Yoga Sensation 2015 s Tarou Stiles (USA)!

Síla jógy, její klid a hluboká radost zasáhne každého, kdo přijde v neděli 21. června do o2 arény na Reebok Yoga Sensation. Na jednom místě poznáte to nejlepší ze světové jógy, zažijete unikátní spojení různých stylů, instruktorů, tradice a moderního vnímání jógy. Už druhý ročník úspěšného festivalu jógy pořádá Reebok v rámci své kampaně Be More Human. Jejím posláním je inspirovat lidi ke sportu a k aktivnímu životnímu stylu.

Hvězdou letošního ročníku Reebok Yoga Sensation je Tara Stiles (USA), mimo jiné osobní lektorka Deepaka Chopry a Jane Fondové a zakladatelka unikátního jógového systému cvičení Strala jóga, které vás naplní osvobozující energií. Dalším renomovaným zahraničním hostem bude švédská instruktorka Anna Paringer, s níž si vyzkoušíte světově úspěšný program Les Mills BODYBALANCE™.

Dnem plným pohybu, harmonie a meditace vás dále provede devatenáct nejlepších českých i slovenských instruktorů, kteří vám představí různé styly jógy. Každý z bloků na hlavní stagi bude mít neopakovatelnou atmosféru a to nejen díky živé hudbě. Navíc vás čeká bohatý doprovodný program, který je letos opět v režii choreografa a tanečníka Yemiho AD. 

Vstupenky v ceně 590 Kč jsou v prodeji v síti Ticketportal. Každý účastník dostane v o2 aréně ke vstupence stylovou jógamatku zdarma jako dárek.

Vstupenky ZDE!

Více info akci Reebok Yoga Sensation ZDE. 

Objednat předplatné