BLESKOVĚ
Spolupracujeme 04. 11. 2021 PDF Tisk

9 tipů na vánoční dárky pro jogíny

Díky tomu, že je dnes v Česku jóga tak populární objevují se na trhu neustále skvělé nové věci, kterými můžete potěšit lidi cvičící jógu. Inspirujte se našimi nápady na dárky pro jogíny.

9 tipů na vánoční dárky pro jogíny

VSTUP NA HODINU JOGY
Znáte někoho kdo už měsíce mluví o tom, že už chce opravdu začít? Posuňte ho blíže k této myšlence tím, že najdete jóga studio v okolí a rovnou zakoupíte jeden vstup či permanentku na celý měsíc a hned bude mít větší motivaci :)

KVALITNÍ JÓGA PODLOŽKA
Není podložka jako podložka :) Skutečně funkční podložka zajišťuje stabilitu a zároveň i bezpečnost při cvičení jógy. Kvalitnější materiál je většinou také zárukou lepší životnosti, snazší údržby a hygieny. Pokud si nevíte v tom množste podložek na trhu vybrat zkuste mrknout do našeho průvodce jak si vybrat podložku na jógu.

JOGA RETREAT
Pozdravte slunce z pláže zalité sluncem nebo spojte poznávání světa se cvičením jógy. Od Česka po Mexiko či Bali dnes najdete jóga retreaty pořádané již téměř každým větším jóga studiem. Retreaty běží po celý rok, takže s hledáním termínu nebude až takový problém. Sledujte stránky studií, případně rovnou napište do některého oblíbeného a objednejte si pobyt na další rok. 

AROMATERAPIE
Elektrické aromalampy spolu s vonnými oleji dotvoří atmosféru a zapůsobí na vaše smysly. Najdete jejich využití v domácnosti i v jóga studiu. Jeden menší difuzér stačí na prostor o velikosti cca 30 m2. Není-li poblíž elektřina, praktický pomocník je osvěžovač vzduchu ve spreji, který spojuje kombinaci esenciálních olejů v rozprašovači.

SOUKROMÁ HODINA JOGY
Nevyhovují Vám plné sály lidí či hledáte osobné vedení během hodiny? Na společných hodinách pochopitelně není čas věnovat se každému studentovi nějakou delší dobu. Pokud cítíte potřebu dostávat vlastní vedení během hodiny, zkuste oslovit přímo své instruktory jógy. Mnozí z nich instruktory, kteří dělají jógu na full time mívají i individuálky, takže se s nimi snadno domluvíte.

JOGA LITERATURA A VIDEO
Ověřeným tipem jsou knihy na jógu, které si pohodlně objednáte online. Chcete-li dárek pro někoho kdo rád cvičí jógu doma, poohlédněte se po video kurzu. 

JOGA ESHOP
Podpořte svou hodinu kvalitní podložkou na jógu nebo si dopřejte kvalitní oblečení vyrobené speciálně pro jogíny, které Vás podrží v každé náročné asanu. Mnoho kvalitních světových značek jako Prana, Liforme, Manduka, Alo Yoga, nebo Yoga Design Lab a jiné již objednáte i na Slovensku i v Česku přes náš jóga eshop Flexitylife.cz. Některé další značky jako Lululemon, Hugger Mugger, Onzie a jiné lze také objednat ze zahraničí do Česka, akorát bude vyšší shipping cost.

DÁRKOVÁ POUKÁZKA
Neumíte se trefit do dárku přímo na eshopu? Zkuste jednoduchou dárkovou poukázku a nechte správný výběr velikosti či vzoru na druhé. Dárkové poukázky dnes nabízí mnoho jóga eshopů, stejně jako my ve Flexity :)

OSTATNÍ MALIČKOSTI
Mnoho drobností, které potěší jsou i oblíbené sójové svíčky, eko láhve, plakáty, eko hrníčky, ajurvédské čaje Yogi Tea, tibetské mísy a jiné…

Oblíbené dárky na jógu naleznete na flexitylife.cz

Objednat předplatné