Pranava Jóga Centrum

Jógové studio Pranava Jóga Centrum odstartovalo ostravskou jógovou scénu před čtyřmi lety jako vůbec první jógové centrum v Ostravě.

Pranava je krásné slovo pocházející ze Sánskritu a znamená „to, co se stále obnovuje”: pořád nové, pořád mladé a svěží. Proto jogín opakuje slabiku ÓM stále, a nikdy toho není dost, protože ÓM není něco, co se vysloví jednou a je to uzavřená záležitost. Pokaždé, když je ÓM vysloveno, jakoby se obnovujeme a pokaždé nás to znovu vyrovná, jsme znovu nasměrováni k cíli, jsme blíže k připomenutí si, kdo skutečně jsme a jaká je pravá podstata věcí kolem nás. (Sharon Gannon, Jivamukti Yoga)

Pranavu založila Lenka Śivádeví Knag, která ačkoliv žije povětšinu roku v New Yorku, se o studio láskyplně stará a její přítomnost zde vycítíte i když je daleko za mořem.  Pranava má přehlednou jógovou linii skrze Sri K. Pattabi Joise.

Rozvrh je od pondělí do pátku nabitý lekcemi od pomalého cvičení jógy až po ten dynamický. Na své si tady přijde opravdu každý. Pro víkendové jogíny pořádáme semináře, workshopy a školení pod vedením učitelů z různých koutů světa.

Za čtyři roky působení má studio za sebou již čtvrtý ročník jarního jógového festivalu Yoga&Dance Spring Festival a také druhý ročník toho podzimního Yogafall Ostrava.

Pranava Jóga Centrum je také vzdělávacím akreditovaným zařízením MŠMT. Máte tedy jedinečnou možnost absolvovat transformativní měsíční školení se samotnou Śivádeví.


Kontakt

tel: 734 335 216
email: info@pranavajoga.cz
web: www.pranavajoga.cz

28. října 858/257
709 00, Ostrava

Otevírací dobaJóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket