Životní styl „Hygge“

07. 08. 2018


Spojení těla a mysli člověku poskytuje šanci vzít věci do vlastních rukou. Styl Hygge je dostupný pro nás všechny. Navzdory každodenním vztahovým střetům, anebo pracovním výzvám a s tím souvisejícím stresem, existuje mnoho způsobů, jak si od těchto potíží pomoci sami, aniž by to vyžadovalo mnoho času, anebo peněz...

Co je to životní styl „Hygge“ 
Stručně definovat co to znamená „Hygge” není jednoduché. Jedná se o komplex všech stránek lidské bytosti – fyzické, mentální, emocionální a duchovní. Složitost všech aspektů se povedlo definovat a popsat v Dánsku, kde tomu všemu dali jednoduše název “HYGGE”. Co to tedy je Hygge? Zjednodušeně lze říci, že jde o příjemný, uspokojující a s pocitem štěstí naplněný způsob bytí na tomto světě. Je to uklidňující pocit, něco jako ležet ve vyhřáté posteli v pohodlných vlněných ponožkách a s velkou knihou. Nebo trávit čas se svojí milovanou rodinou a přáteli u dobrého jídla a pití. Aplikovat zásady Hygge Vám postačí jen několik minut denně. Můžete tím dokonale prospět své duši i tělu. Péčí o vaše tělo ve spojení s výživnou přírodní sílou a esenciálními vůněmi vytvoříte úžasný pocit spokojenosti a zdraví.

Spojení těla a mysli
Dnes, více než kdy jindy, poznatky lékařství a psychologie říkají, že mysl a tělo jsou spojenými nádobami. Stav našich myšlenek a pocitů má přímý dopad na naše tělo. Je dobře známo, že emoční stres může vyvolat širokou škálu nepříznivých fyziologických reakcí. Dokonce i naše kůže, náš největší orgán, je ovlivňován našim způsobem bytí. Proto je velmi důležité věnovat čas na její péči a kontrolu stresu v každodenním životě.

Snižujte stres a vytvářejte ve vašem životě Hygge
Spojení těla a mysli člověku poskytuje šanci vzít věci do vlastních rukou. Styl Hygge je dostupný pro nás všechny. Navzdory každodenním vztahovým střetům, anebo pracovním výzvám a s tím souvisejícím stresem, existuje mnoho způsobů, jak si od těchto potíží pomoci sami, aniž by to vyžadovalo mnoho času, anebo peněz.

Alma K: Síla relaxace zvenčí
Existují chvíle, kdy vzít věci do svých rukou, může vést k zásadnímu posunu na úrovni duše. Najít si několik minut denně pro relaxaci, omlazující, anebo zkrášlující péči o svůj vzhled není nijak těžké, ale odměnou vám může být pocit blahodárného účinku příjemného bytí. Na filozofii Hygge je založena celá řada pěstící a pečující kosmetiky s obsahem minerálů z Mrtvého moře. Jednou z nejznámějších je izraelská společnost Alma K.

Motto Alma K: “Pokožku vyživujte a duši rozmazlujte”

Alka K je mnohem více než jen péče o pleť s jemnými vůněmi a hebkými krémy – tyto produkty jsou navrženy tak, aby nabízely zážitky. Výživu pro vaši pokožku a také radost pro vaši duši. Očista a zjemnění, hydratace nebo výživa, zklidnění nebo ošetření, to všechno je Alma K. Vše od Alma K je vytvořeno tak, aby bylo tím nejlepším způsobem, jak vytvořit Hygge ve vašem každodenním životě.

Nechť Hygge bude vašim každodenním rituálem

Nejlepším způsobem, jak si užít klid a pocit spokojenosti v životě, je postupně si vybudovat dobré návyky, které nás přivedou do kýženého stavu pocitů ve stylu Hygge. Ať už pobýváte s dobrými přáteli, jíte dobré jídlo, nebo se rozmazlujete zkrášlujícími procedurami – tyto chvíle neustále vyhledávejte a ceňte si těchto Hygge momentů, protože to změní ve vašem životě víc než očekáváte.

 

www.beautyland.cz

 


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket