Aktuální číslo 22. 06. 2023 PDF Tisk

Zažijte smyslů-plné léto s časopisem Jóga Dnes (vychází 27.6.2023)

Prázdninové vydání lifestylového časopisu Jógy Dnes vychází již 27.6.2023 a letní atmosféra z něj jen čiší. V hlavním tématu jsme svou pozornost upřeli nejen na smysly, smyslnost, ale i na prožitky, rituály, relaxaci – zkrátka přinášíme všemožné nápady, poznatky a tipy, jak si léto užít opravdu smyslu-plně.

Zažijte smyslů-plné léto s časopisem Jóga Dnes (vychází 27.6.2023)

Velmi otevřený rozhovor nám poskytla herečka Michaela Maurerová, která hovoří nejen o životě po čtyřicítce a mateřství, ale také o životě se sociálními sítěmi a lásce k józe. Zkoumáme, jak si rozumí jóga, umělá inteligence a virtuální realita, nebo třeba jóga a udržitelnost.

Přinášíme řadu rozmanitých sestav – fasciální jógu, prána vašja jógu, sestavu pro pravidelnou praxi, záclonovou sestavu. Jana Polášková představí pozdrav slunci praktikovaný v již zmíněné - prána vašje józe.

V rubrice Plán JD se věnujeme především letnímu jógování – venku, na cestách, s podložkou nebo bez, s dítětem nebo na festivalu. Speciální přílohou je pak osm stran o cestování po Rakousku a jako vždy na čtenářky a čtenáře čekají pestré a zdravé recepty, ájurvéda, horoskop, soutěž a kaleidoskop.

Červencová Jóga Dnes je na obzoru a tak pojď, léto!

-jd-

  • na titulce: Jana Polášková
  • foto: @fotimjogu.cz

Objednat předplatné