BLESKOVĚ
Spolupracujeme 13. 11. 2017 PDF Tisk

Zamilujte se do své pleti

Šťavnaté a doslova nabité antioxidanty a vitamíny. Těžko byste hledali ovoce s lepšími vlastnostmi pro zpevnění a regeneraci pleti, než je právě granátové jablko. Starodávné ovoce považované za potravu bohů, ovoce života a korunovační klenot dokonale vyhovuje potřebám pleti, která ztrácí vitalitu.

Zamilujte se do své pleti

Při vývoji pleťové péče ve Weledě nezohledňujeme pouze věk, ale díváme se na péči o pokožku holisticky. Vývoj jednotlivých přípravků konzultujeme s dermatology, maséry, specialisty na hormonální jógu a nutričními terapeuty. Ti všichni se podíleli na vývoji řady kosmetické péče s granátovým jablkem.

Ve Weledě volíme klíčové složky produktů s ohledem na přirozené vlastnosti rostlinek, které tak dle principů antroposofie vkládáme do jednotlivých produktů.

Inspirujeme se přírodou. Mnoho let jsme věnovali výzkumu účinů oleje ze semen granátového jablka na pleť. Nyní víme, že to je ten nejlepší recept pro krásnou, šťavnatou pleť. Vzácný olej ze semínek granátového jablka je plný antioxidantů a vitamínů, obsahuje polyfenoly, minerály a další cenné složky. Pokožku regeneruje, vyživuje, pomáhá ji napínat a obnovovat její přirozenou krásu a pružnost. Weleda tento olej získává v BIO kvalitě tradičních tureckých farem i ze sadů slunného Toskánska.

Granátové jablko pleťová péče: porce vitality pro Vaši pleť

Zpevňující pleťová péče s granátovým jablkem dodává pleti vitalitu, regeneruje pokožku, prokazatelně působí na pružnost a vypnutí pleti a chrání ji před škodlivými volnými radikály. 

Granátové jablko zpevňující denní krém zjemňuje vrásky, vyhlazuje pleť a zlepšuje její elasticitu. Přírodní receptura se vzácným olejem z granátového jablka, makadamových ořechů a arganového oleje pomáhá zlepšovat pružnost pleti a zároveň poskytuje i antioxidační účinky, čímž přispívá k ochraně buněk. Nezanechává mastný film.

Granátové jablko zpevňující noční krém díky bohatému složení intenzivně vyživuje pokožku, aktivuje přirozenou regeneraci pokožky v průběhu noci a podporuje obnovu buněk. Obsahuje olej ze semen granátového jablka, arganový olej a olej z brutnáku lékařského. Při pravidelném používání je pleť jemnější, vrásky jsou vyhlazené
a pokožka působí svěžím dojmem.

Granátové jablko zpevňující sérum s obsahem výživné šťávy z granátového jablka posiluje strukturu pleti
a zjemňuje vrásky. Díky lehké gelové textuře se rychle vstřebává, dodává pleti hydrataci a zlepšuje její elasticitu. Sérum obsahuje šťávu z granátových jablek, která funguje jako přirozený lapač volných radikálů. Přípravek pleť připravuje na použití denní a noční péče a zintenzivňuje jejich účinky.

Granátové jablko zpevňující oční krém je lehký neparfemovaný krém speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku očního okolí. Působí proti stárnutí pleti, chrání a podporuje obnovu buněk. Zjemňuje vrásky a vyhlazuje oční okolí. Má antioxidační a ochranný účinky. Navíc je vhodný i pro uživatele kontaktních čoček.