Pozvánka na cvičení 26. 03. 2015 PDF Tisk

Z Opavy ( 29.3.) cestou do Brna (31.5.)

Jóga Dnes vás zve na představení nové knížky Václava Krejčíka a na jógové, cvičební turné po Česku a Slovensku. 

Z Opavy ( 29.3.) cestou do Brna (31.5.)

"Lhal bych, kdybych říkal, že mě netěší zájem o mou novou knížku. Těší mě i zájem o turné, které je z větší části vyprodané a tak .....jedeme.

Po křtu knihy Jóga, dech a meditace, aneb Ztracen a nalezen v Indii v Praze a Brně se nyní vydáváme s Jakubem Šambergerem  na turné po celé ČR a SR. Zatím jsou viditelné termíny do konce května, ale již se plánují termíny na podzim 2015 i na jaro 2016.

Navíc z různých knihkupectví přicházejí pozvání na autorská čtení a besedy o Indii, józe a zdravém životním stylu a tak v rámci možností se potkáme i tam. Již 21.4. se objevím na besedě v Jindřichově Hradci. 

Fotky ve fotogalerii vznikly na křtu v Brně, kde se i natáčela nová videa pro jogavirtual.cz v Happyoga powerjógovém studiu Romany Klášterecké v samotném centru Brna. Katka Bílková, Dana Čechmanová a Romana Klášterecká natočily krásné jógové díly pro on-line domácí jógovou TV. Díky Petrovi za natáčení.

Jarní část turné zakončím právě v Brně, v Happyoga studiu. Zbývají poslední vstupenky! Rád si s vámi zacvičím, popovídám o Indii a prostě na pohodu.....

Původní název mé knížky měl být "Nahý sám před sebou". K této knížce se rád vracím. Je tam kus velké změny v mém životě...a já jsem za to vděčný. Stejně tak jsem vděčný za probuzení-prozření, které přišlo a je doplněno jako poslední kapitola knížky (téměř po šesti měsících od mého návratu).

Prostě Indie se  mnou zacloumala. Ale! Zacloumal se mnou možná více návrat z Indie a pravidelné povinnnosti...a tak nahota, kterou odhaluji v knize...je má duše, radost, smutek, volnost...pokora. A jak mi má kamarádka řekla...opravdu jsem si servítky nebral."

  • Autor: -jd-
  • Fotky: Michela Mrázková 
  • Foceno: Happyoga Brno

Objednat předplatné