Jógová studia 21. 01. 2016 PDF Tisk

Jóga v Praze (Studio Yoon)

Studio leží v krásné městské části Praha – Klánovice. Tato část Prahy je pověstná svým rozsáhlým lesem a klidným prostředím. Jsou vzdálené pouze 20 minut z centra Prahy.

Jóga v Praze (Studio Yoon)

Ve studiu Yoon, které je zrekonstruováno z bývalého statku, si můžete vybrat z mnoha služeb. Naše vize je poskytnout každému klientovi možnost, zvolit si formu relaxace, odpočinku a práce na sobě, jaká mu vyhovuje. Ve Studiu Yoon si můžete zacvičit různé druhy jógy, pilates nebo si dát do těla při některém ze silových cvičení. Nechte se hýčkat v kosmetickém salónu, či změňte svůj životní styl s pomocí našich výživových poradců.


Lekce jsou opravdu pestré. Zajít můžete na jemnější, ale i dynamičtější formy jógy, pilates, flowin, TRX nebo lekce tabaty.
Studio Yoon je vybaveno krásnou recepcí s doplňkovým prodejem jógových potřeb, výživových doplňků a dalšího sortimentu. Ve studiu naleznete pánské i dámské šatny se sprchou, dva prostorné sály na cvičení s terasou, masérskou místnost, kosmetiku, místnost pro poskytování výživového a jiného poradenství a přednáškovou místnost. Pro váš komfort během cvičení, máme zřízený dětský koutek, který můžete využít během konkrétních cvičebních hodin.


Studio Yoon je koncipováno tak, aby bylo co možná nejšetrnější k životnímu prostředí. Celá rekonstrukce stavby byla citlivě navržena a zrealizována tak, aby co nejvíce zapadala do prostředí Klánovic, které jsou známy svou zelení.

www.studioyoon.cz

 

Objednat předplatné