BLESKOVĚ
Spolupracujeme 27. 05. 2019 PDF Tisk

YOGA & HIKE

Milujete jógu, pobyt v přírodě a máte dobrodružnou duši, ale klasické jógové pobyty u moře Vás už omrzely? Zažijte jedinečný retreat na úpatí majestátní hory Matterhorn, který kombinuje kvalitní jógové lekce s Klárou Pokornou a horskou turistiku v nádherné kulise švýcarských Alp.

YOGA & HIKE

Jak si takový jógový pobyt představit? Následovně.

            Na úpatí švýcarských velikánů, na břehu ledovcového jezírka, pod severní stěnou majestátní hory Matterhorn, se zvukovou kulisou v podobě cinkotu zvonů a šuměním vodopádu v pozadí. Tady usedneme na jógové podložky a vdechneme svěží horský vzduch do plic. Výdech, začíná vaše cesta do hlubin duše i těla. Meditace, ásány, spojení s přírodou, uvědomění si sebe sama.

            Jógové pobyty YOGA & HIKE v malebném horském městečku Zermatt ve švýcarských Alpách vám nabízejí únik z každodennosti v podobě jedinečného jógového retreatu, kde hlavní součástí jste Vy a čistá horská příroda. Po ranní lekci jógy a snídani zabalíme jógamatky a baťůžky a vydáme se na výlet do hor, kde si najdeme to pravé místo na druhou lekci jógy, obklopeni alpskou přírodou a čtyřtisícovými vrcholy. NAMASTE. Cestou domů ještě navštívíme jednu z útulných horských restaurací, jejíž kuchyně a servis vás nečekaně mile překvapí svojí vysokou kvalitou a profesionalitou. Určitě si pochutnáte!

            Jak lépe pak zakončit den než zaslouženou relaxací v hotelovém spa nebo sklenkou něčeho lahodného s pohledem na zapadající slunce za Matterhornem?

JÓGA

            Yoga & Hike není pouze sportovní pobyt, je to především Vaše dovolená. Únik ze zaběhnutých kolejí, čas jen pro Vás a Vaše myšlenky, opětovné spojení s přírodou a nalezení toho, co je ve Vašem nitru nejdůležitější. Půjde o celkové odpočinutí organismu a nastartování do dalších dní, let, projektů... Proto budou Vaše lekce jógy zaměřené na meditaci, zklidnění mysli, dechová cvičení a další jógové techniky, které Vám pomohou vnímat Vaše tělo a duši jako celek. K tomu budou směřovány jógové ásány na zpevnění těla a uvolnění mysli.

            Lekce budou vždy trvat 60 minut a jejich obsah se bude přizpůsobovat danému dennímu programu. Ráno se můžete těšit na Sunrise vinyasa flow na protažení a zahřátí těla, a odpoledne například na Flexibility vinyasa flow zaměřenou na uvolnění dolních končetin a kyčlí tak, abychom připravili tělo na další krásný horský výlet.

            Lekce budou vhodné pro každého. Pro začátečníka, pokročilého i ostříleného jógového nadšence, a to pod vedením Kláry Pokorné, kterou možná už znáte z jejích lekcí v pražských jógových studiích Namastery,  Yoga Movement Prague nebo Jógovny. Pokud ji ještě neznáte, navštivte její instagram (@klara_yoga), YouTube channel nebo doražte osobně na jednu z jejích lekcí.

HIKE

            Zermatt je překrásné místo s jedinečnou přírodou a úchvatnými scenériemi, jež nejlépe oceníte z pěšin na horských úbočích. Abychom se dostali na ta pravá místa v přírodě, kde budeme cvičit jógu, budeme podnikat pěší túry. Všechna tato místa budou vybrána podle jejich dostupnosti a polohy tak, aby se k nim dalo dojít nenáročným terénem a túrou ne delší než 12 km, s částečným využitím lanovky nebo horského vlaku. Bude se jednat o půldenní nebo celodenní výlety v závislosti na počasí a jejich vzdálenosti.

            V rámci výletu vždy poobědváme v jedné z vyhlášených horských restaurací. Můžete se těšit na místní speciality jako jsou rösti, fondue a raclette nebo si pochutnat na moderní kuchyni, kterou tyto, často mezinárodně oceňované, restaurace nabízí.

Během celého pobytu Vám bude zázemím krásný designový Matthiol Boutique Hotel, který se nachází v odlehlé části Zermattu s výhledem na Matterhorn, spa, barem, restaurací a milým personálem.                           

 

Termíny: 

22. - 28. 7. 2019     Uzavírka přihlášek 15. 5. 2019

24. - 30. 8. 2019     Uzavírka přihlášek 23. 6. 2019

 

Pro podrobnější informace o programu a cenách prosím navštivte naše webové stránky www.yogaandhike.cz.