Spolupracujeme 15. 10. 2019 PDF Tisk

Vybavte se na podzim i zimu

Zpříjemněte si chmurný podzim nákupy! A čeho jiného než hřejivých kousků oblečení jako jsou péřové bundy...

Vybavte se na podzim i zimu

Ať se nám to líbí nebo ne, léto se překulilo a podzim je zase tu. Déšť, vítr a chlad nás často zahání domů pod peřinu. Venku na nás ale čekají krásné barvy, kterými příroda začíná hrát a ukazuje nám je právě jen v těchto měsících. My pro vás máme skvělé společníky, abyste si podzim a jeho barvy mohli naplno užít.

Prvním z nich je úžasně hřejivá bunda Emeline Jacket.

 

  Emeline roppongi  - 0 stupnu 3  

 

Bunda je vyplněna kachním peřím, díky kterému je větruodolná. Toto peří je získáváno pouze na farmách, kde kladou důraz na respektování svobody zvířat v rámci jejich chovu i při samotném získávání peří, coz potrvrzuje certifikace RDS. Na visačce u své bundy navíc najdete unikátní kód, který stačí zadat na webu trackmydown.com. a okamžitě se dozvíte z jakého druhu kachny peří je a zároveň i to, z jaké je země.

Samozřejmě je také voděodolná a komfortně se v ní budete cítit až do 0° C. Stává se z ní tedy ideální parťák pro podzimní procházky i výlety. Pokud si ji budete chtít sbalit s sebou na víkend, dáte si ji do malého pouzdra a schováte do kufru nebo batohu.

Pro deštivé dny si můžete přibalit i bundu Piper Jacket, která je prodyšná a hlavně také voděodolná.

piper do deště

 

Plně utěsněné švy z ní dělají pláštěnku - voda z ní steče a vás déšť už jen tak nezastaví. Vrchní vrstva bundy je z kvalitního polyesteru, který má velmi jemná vlákna a tak poté i rychle schne. Další výhodou tohoto materiálu je jeho nemačkavost. Jakmile ji vybalíte, můžete bez dalších úprav vyrazit ven.

Obě bundy u nás najdete i v krásných barvách, ve kterých si budete přát, aby podzim neskončil :).

 

www.lolestore.cz

Objednat předplatné