Spolupracujeme 08. 10. 2019 PDF Tisk

Všichni tři opět spolu... na DVD Powerjóga pro každý den

Nové dvojDVD a on-line verze DVD V. Krejčíka, kde uvidíte i J. Šambergera a K. Bílkovou, právě vyšlo a vy můžete během chvilky cvičit on-line!

Všichni tři opět spolu... na DVD Powerjóga pro každý den

Dlouho očekáváné DVD a současně i on-line verze DVD Powerjóga pro každý den vstupují do vaší jógové praxe! 10 sekvencí jógy od vinjása jógy k relaxaci i meditaci nabízí nové DVD Václava Krejčíka, který si pozval své přátele, lektory powerjógy Katku Bílkovou a Jakuba Šambergera, aby každý z nich do programu DVD přidal své jógové sekvence. DvojDVD s celkem 160 minutami jógy pro začátečníky i pokročilé je určeno všem, kteří chtějí pracovat na své fyzické kondici a také svém vnitřním klidu.

Václav Krejčík dodává: „Ten, kdo má víru v sebe sama a své přátele, má sílu. Vzájemnost se potkává a nic silnějšího není. Respekt a pochopení cesty druhého, je životní moudrost, které se člověk učí svými „propady“. Katka a Jakub – všichni tvoříme tým. Naši společnou cestu vidíme jako devizu v předávání a inspiraci – být v klidu a pohodě bez důkazů dokonalosti, když ve své podstatě dokonalí jsme. Máme rádi společná setkání, čistotu přátelství i sdílení pracovních povinností. Nejsme instagramoví mágové, „stát na řasách“ umíme, ale vlastně nevíme proč – a tak „jednoduchost“ je naše motto. Rádi si dáme do těla, nebo jen dýcháme. Sluší nám radost a jednoduchost, upřímnost a společné přátelství. To jsou naše hodnoty, které vyznáváme a současně vám je nabízíme v Energy Studiích Praha a nyní i na novém dvojDVD.“

Potkali jsme se před mnoha lety a jak to tak bývá, nikdo z nás netušil, co přijde. Každopádně se máme rádi, respektujeme se a učíme se jít spolu dál s úctou k životu a jednoduchosti. Jsme spolu, vyměňujeme si názory, známe své reakce, přednosti i nedostatky a rádi si zajdeme na snídani, oběd nebo večeři. Dáme si skleničku. Potkáme se, pokecáme, sdílíme své rodiny a nové cesty s radostí, že můžeme být spolu… Tak tvoříme tým i základ firmy, jejíž okolí se mění, stejně jako život. Prostě jsme rodina a tvoříme pro nás radost a pro ostatní zázemí pohody, radosti a klidu, inspirujeme v cestě, za kterou jsme zodpovědní. Inspirujeme především k józe pro všechny a k toleranci... Bez posudků a omezenosti, či obracení se k nepravdám. Jsme „free“, jsme reální a jsme rádi s vámi na našich lekcích a akcích i u vás doma v obývacích s novým DVD nebo DVD on-line programem Powerjóga pro každý den. 

Umíme učit jógu a díky ní se také učíme my sami. Nedramatizujeme ji. Dýcháme, když nás něco štve a bolí, dýcháme, když denní situace podporují napětí a nervozitu, dýcháme, když tvoříme, vymýšlíme a realizujeme cesty pro  naši i vaši relaxaci a odpočinek. Přijměte naše pozvání k DVD, které si můžete skládat dle své chuti. 

 

DvojDVD nosič – objednejte ZDE.

On-line verzi DVD – objednejte ZDE.

 

Objednat předplatné