Konference 17. 10. 2015 PDF Tisk

VI. JÓGA DNES KONFERENCE začíná právě nyní

Jedinečný svátek jógy, který právě začíná v pražském Sokole v Hostivaři, vítá více jak 180 zájemců o jógu a první JÓGA EXPO v Praze. Kromě cvičení  jógy v mnoha podobách proběhne i křest kalendáře JÓGA DNES 2016, který je možné zakoupit i za speciální slevu právě na konferenci. 

VI. JÓGA DNES KONFERENCE začíná právě nyní

Konference JÓGA DNES začaly svou tradici v Luhačovicích. Mnoho jógových nadšenců trávilo letní den v překrásném lázeňském městě ve společnosti jógy a přírody. V letošním roce došlo k pauze v sérii jógových konferencí v Luhačovicích a časopis JÓGA DNES organizuje pouze pražskou VI. konferenci, která v tuto chvíli probíhá v Praze - Sokol Hostivař.

Pokud v tuto chvíli máte ještě čas, můžete si přijít zacvičit, nebo si prohlédnou JÓGA EXPO v Praze.

V rámci JÓGA EXPO vystavují: Energy Obchod (oblečení na jógu Reebok, Spiritual Gangster, pomůcky na jógu, knihy, svíčky, meditační pomůcky, MALA COLLECTIVE), AUTO Průhonice, WELEDA, Bio Bachovky, Jogaia, Matchatea, COCOgeek, JaPů, Priyanka, Siddha-ajurveda, Sitara, Vescovi café.

V roce 2016 se uskuteční jak pražská (15.10.), tak luhačovická konference (6.8.). Dny plné jógy tak proběhnou v Praze i na Moravě. 

Sledujte fotoreportáž na fcb stránkách a Instragramu JÓGA DNES. 

  • -jd-
  • zdroj fotky: Shutterstock.com

 

Objednat předplatné