Spolupracujeme 22. 02. 2022 PDF Tisk

V březnu se chystá interaktivní konference Pro zdraví ženy: Na Slovensku zavedený formát, v Česku poprvé

První česká interaktivní konference Pro zdraví ženy se uskuteční 26. března 2022 v pražském Hotelu Grandior. V Brně se pak odehraje 24. září. Akce zaměřená na fyzické i duševní zdraví přinese řadu přednášek, rozhovorů s odborníky, ale také na cvičení, testování či diskuze. S ohledem na možnou epidemiologickou situaci budou obě události zároveň streamovány.

V březnu se chystá interaktivní konference Pro zdraví ženy: Na Slovensku zavedený formát, v Česku poprvé

Cílem konferencí Pro zdraví ženy je poskytnout ženám prostor, ve kterém se uvolní, odpočinou si, vzdělají se a dostanou odpovědi na otázky, jak pečovat o své fyzické i duševní zdraví. K tomu přispěje celá řada vystupujících, kteří jsou špičkovými odborníky ve svých oborech. Chybět nebudou ani drobné pozornosti a dárky pro každou účastnici.

„V České republice se konference Pro zdraví ženy bude konat poprvé. Na Slovensku přitom půjde o čtvrtý ročník. S předešlými ročníky jsme v Bratislavě a v Košicích sklidili velký úspěch, v loňském roce se akce zúčastnilo více než 300 dam. Doufáme, že podobně nadšené budou i ženy v Česku,“ komentuje organizátorka Martina Novotná.

Do příprav akce se zapojily také ambasadorky, mezi které patří například herečka a spisovatelka Vlastina Svátková, fitness trenérka Valerie Peršina či vítězka MasterChef Česko 2021 Veronika Dinišová, známá jako Besky.

Cena vstupenky v předprodeji činí 580 korun na celodenní program a 305 korun na půlden. Voucher k připojení ke streamované konferenci stojí 400 korun: https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/konference-pro-zdravi-zeny-v-praze-2022-celodenni-konference/

Objednat předplatné