BLESKOVĚ
Spolupracujeme 01. 03. 2018 PDF Tisk

Turné Snatam Kaur „Light of the Beloved“

Turné Snatam Kaur nesoucí název Light of the Beloved přináší posluchačům radostnou a povznášející hudbu, její nové skladby a milované písně z jejího pestrého katalogu klasické duchovní hudby.

Turné Snatam Kaur „Light of the Beloved“

Nestárnoucí nahrávky Snatam Kaur, jako jsou Prem, Grace, Anand, Liberation’s Door či Light of Naam, přináší posluchačům po celém světě inspiraci a hluboký smysl klidu vycházející z fascinující směsi tradičních posvátných manter a hudebního aranžmá spojujícího východní a západní vlivy. Živý koncert Snatam Kaur představuje skvělou příležitost tuto hudbu, její vřelost a moudrost zažít. 

„Koncert je pro posluchače příležitostí otevřít svá srdce mantrám,“ říká Snatam a pokračuje: „zamilovat se do manter a prožít je v té nejčistší formě, v které je dokážeme zahrát. Věřím, že se mohu těmito koncerty s lidmi propojit a umožnit jim ucítit světlo a lásku. To je v dnešní době zvláště důležité, vzhledem k tomu, jakým politickým a environmentálním problémům čelíme. Vím z vlastní zkušenosti, že společný zpěv v takovém aranžmá působí léčivě a ulevuje od stresu, napětí a pocitu zahlcení, které podle mě v těchto dnech a době zažíváme všichni. Je to místo, kam mohou lidé přijít a znovu nalézt pocit klidu.“

Čistota a krása hlasu Snatam Kaur vychází nejen z jejího velkého hudebního talentu. Je zároveň slyšitelným odrazem života vytrvalé duchovní oddanosti a neúnavné služby lidstvu – ta zahrnuje poskytování jídla chudým lidem v jejím bydlišti na jihu státu New Hampshire, pomoc obětem zemětřesení v Nepálu a syrským uprchlíkům v Řecku i její funkci člena správní rady nadace Sat Nam Foundation. Veškeré tyto její aktivity jsou v jejím zpěvu citelně přítomny. 

VSTUPENKY: https://goout.net/cs/koncerty/snatam-kaur/comjc/#"T":"2018-03-21T19:30:00"

 

foto: archiv pořadatele

http://www.sacredchants.cz