Jóga Zprávy 08. 03. 2018 PDF Tisk

Tři místa, která jako jogín zkrátka musíte navštívit!

Od meditací ve Scott Valley, Kalifornii až po Kripalu, holistického centra jógy, jsou tyto destinace těmi, které vám jistojistě poskytnou dovolenou, jakou jste hledali!

Tři místa, která jako jogín zkrátka musíte navštívit!

Chystáte se na dovolenou? Pak do ní nezapomeňte přimíchat wellness, ať už jedete kamkoliv. Pokud chcete skutečně sklidit benefity tvrdě vydřeného volna, je potřeba si zvolit místo, které vás dokonale zrelaxuje a ze kterého se vám nebude chtít. Od saun a vířivek přes jógu na venkovních terasách až k ásanám cvičeným při východu slunce a ájurvédská jídla k tomu konzumovaná. A přesně taková jsou místa, o kterých bude za chvíli řeč. Místa, kde plně prohloubíte nejen svou praxi, ale kde také naleznete svůj vnitřní klid. A která místa to tedy jsou?

  1. 1440 Multiversity

Centrum pojmenované po počtu minut každého dne, které se nachází ve Scott Valley v Kalifornii. Tento „útěk“ od reality nabízí nepřeberné množství programů k osobnímu, profesionálnímu a duchovnímu růstu, stejně tak jako nezapomenutné chvíle relaxace a rejuvenace sebe sama. Cílem je věnovat sobě nerušený čas a energii, za pomocí komunikace uvolnit bloky, které si každý v sobě nese, a nalézt klid. Všechny programy jsou vedeny za přítomnosti odborníků, na čerstvém vzduchu, se zdravým jídlem, a hlavně za přítomnosti cvičení. Pokud hledáte místo, kde naleznete hlubší spojení sami se sebou, je 1440 Multiversity tím pravých, co určitě stojí za to.

  1. Kripalu – centrum pro jógu a zdraví

Relaxace a znovunalezení spojení sama se sebou v prostředí nádherného Berkshires. Kripalu nabízí nejrůznější workshopy, aktivity a programy bohaté nejen na cvičení, ale také odpočinek a relaxaci. Každý pobyt zahrnuje ubytování, stravu a cvičení, vše sestaveno tak, aby to co nejlépe odpovídalo vašim potřebám. Pokud vás ale na jógu ani zdravé jídlo neužije, můžete strávit čas saunováním nebo na soukromé pláži místního jezera.

  1. Beaches Resort

Internetový portál beaches.com nabízí cvičící a body&mind pobyty v různých lokacích, které splní přesně to, po čem vy sami toužíte. Ranní meditace, lekce jógy pouze s kamarádkami, relaxace. To vše na váš čeká, pokud se právě pro tento portál rozhodnete.

 

  • zpracovala: Valentina Lebová
  • foto: Shutterstock.com