BLESKOVĚ
Spolupracujeme 03. 12. 2020 PDF Tisk

Staňte se instruktorem jógy v pohodlí domova

Období, ve kterém se právě nacházíme, je pro všechny náročné a zcela narušující komfortní zónu. Učíme se žít nově a jinak, s odlišným přístupem k mnoha skutečnostem. Doba s sebou nicméně přináší i nové možnosti, na které lze pohlížet jako na nové začátky, šance a příležitosti plnit si své sny.

Staňte se instruktorem jógy v pohodlí domova

Mnozí z vás mají za sebou velké množství lekcí a nadchli se pro jógu. Chtějí ji předávat a učit. Mnozí z vás mají dlouhodobé zkušenosti a praxi v oblasti jógy. Pro vás všechny připravila Power Yoga Akademie vzdělávací kurz kombinující online a kontaktní výuku v rámci programu Instruktor jógy.

Pokud se chcete jógou zabývat více do hloubky a přejete si jógu vyučovat, přihlaste se do kurzu Instruktor jógy – vzdělávacího programu založeného na LIVE výuce, jakožto reakci na nemožnost osobního setkávání. První tři jarní výukové bloky budou probíhat online, předposlední a poslední víkend se závěrečnou zkouškou budou již ve formě osobní kontaktní výuky. Využijte svůj čas efektivně a vzdělávejte se s naší pomocí doma. Tento způsob výuky vede studenty k sebevzdělávání a intenzivní činnosti, prověřuje jejich odhodlání a vůli zvládnout studium i praxi v podmínkách, který si sami vytváří. Rozvíjí se schopnost studentů využít nejen informace, které jsou jim předkládány, zpracovat je a zařadit do praxe jógy, ale i techniky „umění učit“, které představují stěžejní cíl celého vzdělávacího programu.

O struktuře kurzu
Na jaře i na podzim jsme se v Power Yoga Akademii přesvědčili, že LIVE výuka může kvalitativně suplovat výuku kontaktní. Vzájemná spolupráce mezi lektorem a studenty během řádné výuky je možná i LIVE a funguje to. Online výuka probíhá ve třech víkendových blocích, po kterých následují dva kontaktní víkendy*. Poslední víkend je vyhrazen pro závěrečné zkoušky a ověření schopností a dovedností stát se učitelem jógy.

V ceně kurzu je také přístup do online videotéky Jóga Virtual, a to po celou dobu trvání kurzu, stejně jako přístup k LIVE výuce. Tato platforma vám umožní sledovat odborné online workshopy a kurzy s konkrétním zaměřením. Během konání kurzu budete mít k dispozici námi zpracovaná detailní online skripta a doplňující specializované LIVE workshopy.

Celým kurzem vás budou provázet lektoři Power Yoga Akademie Václava Krejčíka, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou jógy a nově také s online vyučováním.

Podmínky kurzu: internetové připojení, v telefonu či počítači stažená aplikace ZOOM, přes kterou probíhá výuka, otevřená kamera a aktivní zapojení v rámci výuky LIVE ve vypsaných termínech, odevzdání zadaných seminárních prací, hospitační hodiny a vedení studentské lekce, osobní účast na čtvrtém* a pátém výukovém bloku. Celé studium bude zakončeno dvoudenním zkouškovým víkendem (pátý blok), ve kterém budou probíhat praktické zkoušky „umění učit“ a závěrečné testy ze všeobecné a odborné části.

Tento kurz se uskuteční v následujících termínech:

  1. online výuka: 29.–31. 1. 2021
  2. online výuka: 12.–14. 2. 2021
  3. online výuka: 5.–7. 3. 2021
  4. kontaktní výuka: 26.–28. 3. 2021*
  5. kontaktní výuka + zkoušky: 24.–25. 4. 2020

*Pokud by epidemiologická situace v tomto termínu nebyla příhodná pro osobní setkání, proběhl by tento víkend také ve formě online výuky.

Výuka bude probíhat předběžně v těchto časech: pátek 9:00–16:15, sobota 10:15–17:00, neděle 10:15–16:00. Online výuka se uskuteční prostřednictvím platformy ZOOM, kontaktní výuka se bude konat v Energy Studiích v Praze.

Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu:
skoleni@poweryoga.cz

Staňte se instruktorem jógy, Power Yoga Akademie vám pomůže splnit si sen.

Objednat předplatné